Wsparcie

Open search

KS7000 kiedy nowy firmware z obsługa HLG?

ROZWIĄZANE
Explorer

Witam.

Wyczytałem w internecie że pojawił się za granicą nowy firmware do naszej serii KS7000 który daje obsługe HDR(HLG). Firmware ma numerek 1239. Podobno za granicą jest udostępniany w postaci pliku nagranego na pendrive i wysyłany do ludzi pocztą. Nie rozumiem dlaczego nie jest udostępniony online i dlaczego nie da się go w Polsce dostać? Jest gdzieś ten firmware do dostania w Polsce?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@kowalmisiek Jest już najnowszy firmware wer 1240.0 dla modelu KS 7000 z obsługą HLG HDR

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

25 ODPOW. 25
Legend

@kowalmisiek A w jaki kraju jest taki firmware ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
Legend

@kowalmisiek  To zadzwoń na infolinie Samsunga tel 22 607 93 33 lub email

Explorer

Na infolini mi powiedzieli że niema niczego nowszego w Polsce niż 1231 czyli ten który mam obecnie. A co jest za granicą to nie zanczy że w Polsce ma być. Czyli jak zwykle Polska jest 100 lat za murzynami.

Legend

@kowalmisiek Taki sam jest u nas ver 1231.1 jak tam dla KS7000 czy KS8000  https://www.samsung.com/it/support/model/UE55KS7000UXZT/

Explorer

Zgadza się że na stronie jest dostępny 1231.1 (online) ale jest taka różnica że u nich jest wysyłany firmware 1239 z obsługą HLG w postaci pendriva po telefonie do centrum obsługi klienta. Można tam to przeczytać w komentarzach. Na innych forach też to czytałem więc to są wiadomości potwierdzone. Widziałem też gdzieś w sieci dostępny ten firmware do ściągnięcia. Sam bym go pobrał i na pendrive wrzucił i wgrał ale nie chcę stracić gwarancji. Na jednym Polskim forum internetowym ktoś się pochwalił że ściągnął i wgrał ten firmware do swojego telewizora i że działa mu HLG na Canal+ 4k.

Legend

Jak będzie to już oficjalna wersja firmware a nie (beta) to powinna się pojawić zarówno tam jak i u nas.

https://eu.community.samsung.com/t5/Smart-TV-Audio-e-Video/Aggiornamento-HDR-HLG-su-KS7000/td-p/4386...

Navigator
Hotshot

Cześć @stawik,

Dzięki za przesłanie linka. Jeśli masz jakieś pytanie odnośnie do tego wątku lub firmware doprecyzuj proszę sprawę. Dzięki temu nasi eksperci będą mogli udzielić Ci wsparcia!

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED