Wsparcie

Open search

Jak zmienić aplikacje na polskie w Smart hub

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Czy jest możliwość zmiany aplikacji na polskie w Smart hub jak tv kupiony w UK?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@ciapek88  To pozostaje, Ci kontakt z autoryzowanym serwisem tylko on może to wykonać zmiany w menu serwisowym zmiany regionu. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

7 ODPOW. 7
Legend

@ciapek88 Już było wiele razy, że jest taka możliwość, ale w twoim przypadku to nie możliwości. Pozostaje wymiana płyty głównej na twój koszt.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Czemu w moim jest wymiana płyty? A gdzie indziej jest możliwość?

Legend

@ciapek88  Czy twój model TV zaczyna się na UE50,NU7XXX,czy UN50NU7XXX ? Jest to bardzo ważne.

First Poster

Kod modelu to UE65RU7400UXXU

Legend

@ciapek88  To pozostaje, Ci kontakt z autoryzowanym serwisem tylko on może to wykonać zmiany w menu serwisowym zmiany regionu. 

First Poster
Dzięki za informacje
Hotshot

Hej @ciapek88!
Jeśli odpowiedź @vdsl2 jest dla Ciebie pomocna kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" pod jego postem. Będzie mu z pewnością bardzo miło. W ten sposób docenisz pomoc!

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED