Wsparcie

Open search

Jak skonfigurować sieć WiFi w telewizorze?

Expert

W dzisiejszych czasach internet jest dostępny na niemal wszystkich urządzeniach, telewizory nie są odosobnione, możemy je podłączyć do sieci i korzystać z funkcji smart.

Aby skonfigurować bezprzewodowe połączenie internetowe należy:

Z menu wybrać ustawienia.

1.JPG

Następnie ogólne.

2.JPG

Sieć.

3.JPG

Otwórz ustawienia sieci.

4.JPG

Typ sieci, wybieramy bezprzewodowa.

5.JPG

Z listy dostępnych sieci, wybieramy własną sieć.

6.JPG

Wpisujemy hasło do sieci.

7.JPG

Po wpisaniu poprawnego hasła nastąpi połączenie.

8.JPG

Gratuluje! Właśnie podłączyłeś telewizor do sieci WiFi.

Zobacz / może Cię zainteresować również

https://www.samsung.com/pl/support/tv-audio-video/telewizory-samsung-serii-qled-2017-nawiazywanie-po...

https://www.samsung.com/pl/support/tv-audio-video/telewizory-samsung-serii-qled-2017-rozwiazywanie-p...

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
2 ODPOW. 2
Explorer
Naprawdę są ludzie którzy niepotrafią samemu podłączyć się do Wi-fi??? I trzeba publikować poradniki?
Superuser II
Superuser II

@SamNote9 a przeszkadza Ci w czymś ten poradnik? 

Wyobraź sobie, że są osoby, których technika i technologia nie interesuje tak bardzo jak innych i  o wielu rzeczach nie mają zielonego pojęcia. Sam ma taką sąsiadkę i kilka osób w rodzinie, które co pewien czas proszą mnie o pomoc w czynnościach dla mnie prostych i dających wykonać się w kilka sekund.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like