Wsparcie

Open search

Jak dobrać moduł CAM do telewizji satelitarnej / kablowej

Legend

@parza  Przy wyjętym module wykonujesz reset TV.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Moduł włożyć podczas pierwszej konfiguracji czy nie_?

Legend

@parza Nie wkładasz do czasu zakończenia całej konfiguracji aż po wstrojeniu programów NC+. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Bez zmian. Po konfiguracji i wczytaniu kanałów włożyłem moduł i wyskoczył znów komunikat o niezgodności CI+;(

Legend

@parza  Więcej nie jestem Ci pomóc jesteś w Polsce czy nie ? 

First Poster

Może jest to kwestia ustawień regionu? Czy wiesz może jak dokonać zmiany regionu na Polska - bo do wyboru mam tylko Niemcy, Austrie i Szwajcarię. Wiem że w innych modelach była taka możliwość.

First Poster

Jestem w Niemczech ale podczas konfiguracji poprzedniego TV UE55hu6900 wszystko chodziło bez problemu.

Legend

@parza  Zmianę regionu może dokonać jedynie autoryzowany serwis Samsunga tu nie mogę Ci podać na oficjalnym forum.

Tak kiedyś miałem że region powodował takie zachowanie w starszym TV.

Autorzy z największą liczbą like