Wsparcie

Open search

Jak dobrać moduł CAM do telewizji satelitarnej / kablowej

First Poster

20190607_203137.jpg

Legend

@parza  Według mnie powinno działać bez problemu. Nie sądze że jakakolwiek sieć szybko zmieniła moduły.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Moim zdaniem też powinno i w ogóle się tego nie spodziewałem. Nie wiem co zrobić.

Legend

Przeczytaj instrukcje "Instalacja"

https://ncplus.pl/sklep/dokumenty/MIX/Instalacja%20i%20obs%C5%82uga%20modu%C5%82u%20CAM%20CI%20(Nagr...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Nie mogę wykonać żadnych operacji na module CI+. Ta opcja w menu jest nieaktywna - wyszarzona. Instrukcja instalacji jest mi znana. Sugerujesz że mogłem coś przeoczyć?

Legend

@parza  Tu raczej wygląda mi na żle dosunięty moduł. Sprawdziłem na jednej stronie czy też jest obsługiwany moduł CI+  przez taki sam TV w UPC Tak 

First Poster

OK tylko że TV wykrywa moduł gdy go podłączam. Tylko twierdzi że jest niezgodny.

First Poster

20190607_155150.jpg

Legend

@parza  A czy robiłeś reset do ustawień fabrycznych ? znam ten komunikat od lat i nie raz tak było przy nowych modelach.

First Poster

mam przywrócić tv do fabrycznych? OK spróbuje ale przy włożonym module czy wyjąć?

Autorzy z największą liczbą like