Wsparcie

Open search

HBO GO - zainstaluj nową aplikację - stara straciła wsparcie!

Superuser II
Superuser II

Niektórzy zapewne pamiętają mój temat w którym napisałem, że w Smart Hubie pojawiła się nowa wersja aplikacji HBO GO - HBO GO - dwie wersje aplikacji. Przez jakiś czas obie aplikacje, różniące się interfejsem i szybkością działania funkcjonowały obok siebie. jako równorzędne.

Ten stan rzeczy właśnie dobiegł końca. Starsza wersja aplikacji ta z szarą ikoną straciła właśnie wsparcie. Przy próbie jej włączenia otrzymujemy informację o konieczności instalacji nowszej. Poniżej grafiki to obrazujące.hbo 1.jpg

hbo 2.jpg

Myślę, że już niedługo dojdzie do aktualizacji Smart Huba i starsza wersja apki zostanie usunięta przez Samsunga. Ponieważ jako aplikacji preinstalowanej, a taką jest ta starsza, nie mamy możliwości jej samodzielnego usunięcia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
6 ODPOW. 6
Navigator

Cześć 

W najbliższym czasie w SmartHub będzie dostępna tylko nowa wersja aplikacji HBO GO. Stara wersja nie będzie widoczna.

Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Superuser II
Superuser II
No na to właśnie czekam.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Observer

Cześć,

Cały weekend walczę z appką HBO GO na 55"Q7F. Zainstalowałem nową wersję i mimo iż uruchamiam HBO właśnie przez nową, to cały czas mam komunkat z prośbą o instalację nowej aplikacji. BTW stara appka ma u mnie białe tło a nowa szare.

Raz uruchomiła się z nowym interfejsem, ale po próbie włączenia filmu zawiesiła się. Przełączenie na inną i ponowne uruchomienie HBO GO nie skutkowało jej zamknięciem i ponownym uruchomieniem.

Czy ktoś jeszcze spotkał się z czymś takim?

Superuser II
Superuser II
Spróbuj reinstalacji nowej wersji. Jeżeli nie pomoże wykonaj reset smart huba. W ostateczności skontaktuj się z infolinią i poproś o zdalny factory reset.

First Poster

Czesc wszystkim. Mam pytanko, dlaczego na telewizorze samsung UE55D6500VS w aplikacji samsung apps nie mam : netflixa, hbo go ? Co mogę zrobić, aby mieć te aplikacje ? Dziękuję.

Legend

@Kurilek  Na tym TV nie ma możliwości instalacji tych aplikacji.

https://eu.community.samsung.com/t5/Telewizory/Wyszukiwanie-aplikacji/td-p/570393

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like