Wsparcie

Open search

Funkcja Bluetooth Audio w TV ?

GrandMaster

@MagdaB  @kamil40013 Według strony Samsunga model niższy M5602 od M5622 ma taką opcje ? jedyna różnica to wielkość 

https://www.samsung.com/pl/tvs/full-hd-m5602/UE43M5602AKXXH/#specs

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Expert

@vdsl2 masz rację Model telewizora UE32M5602 posiada opcję Bluetooth Audio. 

GrandMaster

@MagdaB  Czy może dysponujesz specyfikacją jaki posiada @Gicbern  ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

RadekK Moderator
Moderator

Magda już weekenduje, ale dałem znać naszym ekspertom RTV, aby poszukali specyfikacji do tego modelu 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice

Dzwonili do mnie z Samsung bo im też zadalem pytanie i faktycznie ten model nie ma bluetooth

Hotshot

@Gicbern, Czyli tak jak napisałem wcześniej.

Oleole oraz Noukat też podają błędne specyfikacje:

blad2.JPGblad1.JPG

GrandMaster

Według specyfikacji dla bliźniaczego modelu UE32M5620 nie takiej opcji. 

Navigator

Cześć,

Skoro dostępne specyfikacje podają błędne dane, w zasadzie możesz żądać by zwrócono Ci kasę za TV lub wymienić na inny model w tej samej cenie lub za dopłatą. Wg mnie taka sytuacja to towar niezgodny ze specyfikacją. Zapewne zależy Ci na możliwości podłączenia słuchawek itp. po BT. Wiem jak to wygoda - sam używam słuchawek JBL 450BT (UE40MU6472)

Apprentice

Hmm telewizor wisi już na ścianie - jaki model Euro RTV Agd może zaproponować z Bluetooth na wymianę z 32" TV z tymi samymi parametrami ? Chyba żaden bo nie ma nic podobnego w tej cenie

Highlighted
Navigator

Cześć,

A może Toshiba 32L3733DG? A dlaczego akurat 32 cale? Może warto dopłacić i mieć większy ekran. Chyba, że Twoje warunki lokalowe nie pozwalają. Zastanów się nad 40-43 calowym. Przy tej wielkości ekranu będziesz miał do dyspozycji 4K (jest coraz wicej platform oferujących treści w tej rozdzielczości) i od tego już nie uciekniemy. Ja mam model UE40MU6472 i póki co nie narzekam. Ma oczywiście m.in. WiFi i BT i jest 4K.

Autorzy z największą liczbą like