Wsparcie

Open search

Flash Player seria H

Apprentice

marcin6660

U mnie na UE48H6470 soft 2880 youtube live działa...

Apprentice

O moja pomyłka. Przez aplikację Youtube "Na żywo" działa.

Nic nie działa "na żywo" przez przeglądarkę www i w tym cały problem a działało po zakupie TV wszystko.

Superuser II
Superuser II
Jeżeli pozwolisz, to wieczorkien sprawdzę działanie przeglądarki.
Zadam jeszcze standardowe pytanie, najnowsze aktualizacje zainstalowane?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Oczywiście i niestety. Masz wszystko na screenach kilka postów wyżej.

dreszk sprawdź jak jest przez www.

Superuser II
Superuser II
Odpisywałem, z telefonu w czasie drogi do pracy, nie przełączałem się między stronami
Pozostaje mi więc sprawdzenie, po powrocie do domu, jak to wygląda w wbudowanej przeglądarce. Ale to dopiero popołudniu lub wieczorem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

marcin6660
Rzeczywiście, u mnie tak samo:
Przez aplikację Youtube "Na żywo" działa.
Nic nie działa "na żywo" przez przeglądarkę www. Dokładnie takie same screeny...

Apprentice

dreszk napisali:

marcin6660
Rzeczywiście, u mnie tak samo:
Przez aplikację Youtube "Na żywo" działa.
Nic nie działa "na żywo" przez przeglądarkę www. Dokładnie takie same screeny...

I tutaj tkwi cały problem - w PRZEGLĄDARCE WWW.  Wczesniej nie było żadnych problemów i można było oglądać przez www wszystko a teraz nic się nie da !!!

Apprentice

Tak było. A teraz nie działa wiele adresów mniej lub bardziej pirackich. Ktoś powie, że bardzo dobrze. Nie o to chodzi. Nie działają też różne legalne strony. Np. materiały telewizji czeskiej albo litewskiej. Wcześniej to chodziło.  Youtube na żywo w przegląradce też. No i oczywiście sport.tvp.pl też nie działa.

Apprentice

Akurat mnie najbardziej zależało na kamerkach internetowych na żywo a zostałem ich brutalnie pozbawiony. Mecze mam na nc+.

Może piszmy do Samsung-a w tej sprawie.

First Poster
I tak zrobie.
Autorzy z największą liczbą like