Wsparcie

Open search

Flash Player seria H

First Poster

No bo wiem że serwis obsluguje tylko HTML5 a na TV nie obsługuje ;/

Superuser II
Superuser II
TV obsługuje, ale podejrzewam, ze to kwestia kodeków wideo. Jeszcze troszkę wody upłynie nim się to wszystko dotrze. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Ja mam 2 sztuki UE48H6500 oraz UE32H5500 i nie działa zarówno Flash jak i HTML5 To co zrobił Samsung to świństwo i jak kupowałem telewizory tej firmy ponad 30 lat tak teraz już sie powaznie zastanowię nad inną firmą. Mamy prawie grudzień a temat nie ruszony. A dowód że nic nie działa w przegladarce jest poniżej. Jak nie umiecie sobie poradzić to dajcie możliwość przywrócenia softu z czasu jak TV wszedł na rynek.

20171123_171500_resized.jpg20171123_171516_resized.jpg20171123_171519_resized.jpg20171123_171620_resized.jpg20171123_171627_resized.jpg20171123_173019_resized.jpg20171123_173207_resized.jpg

Apprentice

Nie wiem jak się edytuje post ale możliwość Downgrade i możliwość pobrania softu z działąjącym Flashem rozwiązała by problem. Nowe aktualizacje kompletnie poza numerkami nic nie wnoszą a zaraz po zakupie na fabrycznym sofcie TV działał pięknie a teraz nie ma nic.

Otrzymałem wczoraj email z Samsung-a:

Szanowny Panie Marcinie,

Uprzejmie dziękuję za kontakt z Centrum Obsługi Klienta firmy Samsung.

Rozumiem, że nie może Pan otwierać stron w przeglądarce korzystających z HTML5.

Chciałbym potwierdzić, że w telewizorach z serii H, HTML5 działa poprawnie, jeśli u Pana nie działa zachęcam do aktualizacji oprogramowania. Aktualne oprogramowanie znajdzie Pan na naszej stronie internetowej.

Z chęcią udzielę odpowiedzi na ewentualne następne pytania.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, uprzejmie proszę o kontakt pod numerem telefonu 801-172-678*, pon.-pt. 8-20, sob. 8-17, skorzystania z czatu na żywo, formularza kontaktowego: e-mail lub bezpośrednią odpowiedź na ten e-mail.

Zachęcam również do odwiedzenia naszej strony samsung.pl oraz społeczności, gdzie znajdzie Pan najnowsze informacje o produktach Samsung oraz wsparcie techniczne.

Jak działa jak nie działa czego dowód post wyżej a soft najnowszy.

Skandal i tyle w temacie.

Superuser II
Superuser II
marcin6660
Web kamery to akurat niefortunny przykład, ponieważ ta aplikacja jest w hubie i działa bezproblemowo. Co aktualizacji, faktycznie czasami warto zajrzeć na stronę. Telewizor nie widzi najnowszej, a tę można pobrać ze strony, wrzucić na pendrive i uaktualnić z ręki.
Mam prośbę, wrzuć tu link do strony/filmu w HTML5. Sprawdzę jak to wygląda na modelach z linii Q.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Ale wszystkie kamery działały przez przegladarkę a co do aplikacji Webcamera to niektóre wywala. Działała Webcamera.pl , Jasna Góra , Slovacka Televize , EENet , streamy sportowe , inne kamery itp. a teraz nic.

To jest w HTML5 - http://www.rtvs.sk/televizia/live-1

Apprentice

Słowacka Telewizja w HTML5 odbierała bez problemu a jak zakombinowali z Flashem to i to zniknęło.

20171124_080554_resized.jpg

Superuser II
Superuser II

Będę wieczorem w domu to sprawdzę.

Co do problemów z kamerami w aplikacji, to niekoniecznie jest to wina samej apki. W takich przypadkach problem najczęściej lezy po stronie dostawcy usług streamingu po IP.

First Poster

U mnie też się nie wyślietla jak i u kolegi mam to samo co na screenie pokazanym wyżej.

Superuser II
Superuser II
Sprawdzę dzisiaj wieczorem to dam znać, jak to wygląda w najnowszych modelach.

Autorzy z największą liczbą like