Wsparcie

Open search

Flash Player seria H

First Poster

Też jestem zwodzony przez Samsunga w sprawie flasha. Gdy kupowałem w 2015 roku H6400 - flash był. Od paru miesięcy problem wciąż nie jest rozwiązany. TV jest na gwarancji i chyba go oddam do serwisu, a jak nie naprawią to zażądam zwrotu pieniędzy.

Wtedy kupię sobie jakieś LG z flashem. To co wyprawia z nami Samsung woła o pomstę do ...

Apprentice
Ktoś na pewno sprawdzał to:
www.smartfleshplayer.com

Czy to działa i nie szkodzi?
First Poster

Strona nie działa i zapewne jest to fake bo na innej podobnej z tego tematu nie szło pobrać normalnie tylko wpisać numer telefonu.

Co to faktu dania na gwarancję czy to przejdzie bo fajny pomysł jak by nie było działał flash i nie działa są chyba ku temu powody do oddania na gwarancję tylko jak się na to popatrzą firmy ja np: swój ubezpieczyłem na 5 lat

First Poster

Minął lipiec 2017 i cisza nt braku flasha. Samsung nabrał wody w usta. Chyba zdecyduję się oddać do serwisu  TV  na gwarancji. 

First Poster

Hej, hej Samsung, pobudka! Co tam w sprawie podstępnie usuniętego flash playera?

First Poster

Oddał ktoś telewizor na gwarancję i czy go przyjęli i jaka opinia była naprawiony

First Poster
Reklamacja nic nie da. Ja swój mam dodatkowo ubezpieczony, dzwoniłem do ubezpieczyciela i mi powiedzieli ze to jednak tylko producent za to odpowiada jedynie jak by producent zalecił instalacje jakiegoś oprogramowania a to by popsuło/zepsuło TV to wtedy można zgłaszać a w każdym innym przypadku nie ma takich szans.

Ja już się z tym pogodziłem i wam radzę to samo bo Koreańczyk nie odpuści w tym temacie no chyba ze macie do nich bezpośrednio numer i znacie dobrze język to dzwońcie codziennie
Superuser II
Superuser II
Wszyscy tak narzekacie na flash playera, ale z tego co zauważylem, to kupując telewizor obslugujący nowe i najnowsze technologie, nie macie o tych technologiach bladego pojęcia.
Pragnę Was uświadomić, że flash jest już przestarzałą technologią, której powoli wycofują się wszystkie firmy.
Niestety przegral technologiczną wojnę z mlodszym i lepszym standardem HTML5.
Nawet jego twórca, Adobe wyraźnie oświadczył, że uśmierca swoje dziecko. Proces agonii ma zakończyć w 2020 roku.
Krótko mówiąc, piłeczka leży po stronie twórców serwisów internetowych. To właśnie oni powinni przestawić się na nowy standard a nie zmuszać użytkowników do korzystania z przestarzałego i dziurawegi jak ser szwajcarski fplayera.
Wedlug mnie, to dobrze gdy producent dba obezpieczeństwo danych usera na wykorzystywanym przez niego użądzeniu.

Gdyby komuś było mało, wystarczy skorzystać z wujka google i poczytać o tym.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
  Szewcu ale mógł w takim razie zrobić obsługę HTML5
Superuser II
Superuser II

A skąd wiesz, że nie ma? Tak jak napisałem, piłeczka jest po stronie dostawców kontentu w sieci internet.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like