Wsparcie

Open search

Flash Player seria H

Pathfinder

Na chwilę obecną otrzymałem taką odpowiedź:

„Otrzymaliśmy informacje od użytkowników, że po aktualizacji wybrane strony oparte na Adobe Flash Player nie odtwarzają filmów/strumienia(kanały live). Obecnie nasza firma od 2015 roku zaleca i rozwija w przeglądarkach nowy format zastępujący Flash Playera – HTML5. W związku z tym rekomendujemy, jeżeli jest taka możliwość, skorzystania ze skryptu HTML5 na tych stronach.

Mimo wszystko jednak wszelkie sugestie i uwagi, co do działania przeglądarki w naszych TV jak najbardziej zbieramy i kierujemy do centrali naszej firmy.”

Sprawa jest cały czas w toku jak będę miał dodatkowe informacje bezzwłocznie je tu umieszczę.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Apprentice

Widzę, że Samsung dalej milczy...

Próbował ktoś może, czy opcja Pomoc techniczna > Diagnostyka > Resetuj przywróci przeglądarkę do stanu sprzed tej aktualizacji usuwającej flash playera?

Aktualnie mam UE48H6470 prod. Słowacja (brak tego modelu na polskiej stronie Samsunga) i nie jestem pewien, czy zastosowanie tej opcji nie przysporzy mi przypadkiem problemów z wersją językową...

First Poster

Próbowałem nic nie pomaga

First Poster
Prosze o link do napisania zbiorowej skargi
Pathfinder
słaby temat z tym flashem ciekawe kiedy bedzie cos wiadomo
First Poster
Witam,
też należę do grona poirytowanych użytkowników serii H nie mogących korzystać z Flash'a.
Dziś dostałem odpowiedź od wsparcia Samsunga:
"Firma Samsung traktuje daną sytuację priorytetowo i obecnie kwestia Flash Player jest weryfikowana przez naszą centralę w Korei. Jednakże obecnie nie dysponujemy informacjami na temat przywrócenia wsparcia Flash Player w przeglądarce telewizora. "

Sprawdzał ktoś rozwiązania oferowane przez np. www.smartfleshplayer.com ?
Apprentice

"Firma Samsung traktuje daną sytuację priorytetowo ...", priorytetowo od kilku tygodni, dobry żart..!

Nasza wina, że ufając takiej firmie, mieliśmy włączone automatyczne aktualizacje, a firma Samsung dołacza do tych, u których takie aktualizacje mogą być niekorzystne, albo nawet szkodliwe dla klienta :-(
Rozwiązania oferowane przez np. www.smartfleshplayer.com , co to za rozwiązania? (strona nie otwiera się)

First Poster

http://smartflashplayer.com/samsung-smart-tv/ ten link powinien działać. Opisane jako niezależne oprogramowanie do telewizorów ze Smart TV, na których są problemy z odtwarzaniem treści flash.

First Poster

Witam .z tego linka nie mozna nic sciagnac .

First Poster

Witam .z tego linka nie mozna nic sciagnac .prosze o inny link
Autorzy z największą liczbą like