Wsparcie

Open search

Dysk zewnętrzny

Apprentice

Witam, 

Czy da się po podłączeniu np 60 GB SSD do TV UE55KS9000L zapisywać na nim seriale lub filmy  z oferty Netflix. Obecnie na PC i tablecie jest taka możliwość. Co z TV ?

3 ODPOW. 3
Pathfinder

Hej @Saruman

 

Dysk można podłączyć do Twojego telewizora, lecz wykorzystać go możesz do nagrywania materiałów wideo z anteny podłączonej bezpośrednio do TV, również możesz wykorzystać dysk do instalowania większych aplikacji, które nie zmieszczą się w pamięci wewnętrznej odbiornika. Co do aplikacji Netflix na TV, opcji zapisywania seriali nie ma, więc to bardziej pytanie do samego Netflixa.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Apprentice

No i tutaj kolega się myli co do Netflixa. Ponieważ od najnowszej wersji na PC, Android i LG TV aplikacja obsługuje pobieranie Filmów i Seriali na dysk. Tak zwana usługa offline watch jak ją nazwali w Netflix. Więc obecnie tylko wersja apki na Samsunga ogranicza tą funkcjonalność. Pytanie kto ją przygotowuje i od kogo zalerzy taka opcja dla Samsunga.?

Pathfinder

Tak chodziło mi o TV Samsung, jeśli chodzi o inne urządzenia to faktycznie jest tryb offline w aplikacji Netflix.Wracając do pytania, kto jest odpowiedzialny za aplikację, wystarczy wybrać Domek na pilocie, potem na dole APPS następnie Wideo i jak odszukasz to należy wybrać NETFLIX, po czym wyświetlą się informacje na temat aplikacji i w dolnym lewym rogu jest opcja Więcej, wybierając tą opcję będziesz miał informacje, co do twórcy aplikacji oraz mail samsungappstore@netflix.com. Do nich polecam wysłać zapytanie, kiedy i czy pojawi się taka opcja.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Autorzy z największą liczbą like