Wsparcie

Open search

Czas usunięcia usterki

First Poster

Witam chciałbym zapytać czy dochodził kto swoich praw na drodze sądowej . Miałem problem z tv po  17 miesiącach od zakupu a po 6 miesiącach od zgłoszenia usterki telewizor jest w pełni sprawny . Sprawę załatwiła aktualizacja   o która przyszło walczyć 6 miesięcy . Serwis próbował naprawiać były wizyty w domu wgrywanie nowego softu bez powodzenia  Dział reklamacji twierdził że tv w pełni sprawny. Czy normalną jest sytuacja że  kupiony sprzęt nie współpracuje z zalecany przez producenta osprzętem i czy  kupiony sprzęt w styczniu 2016 roku będzie w pełni sprawny w maju 201 7 jak obiecywał dział reklamacji ,  tego terminu też  nie dotrzymali bo  dopiero aktualizacja z lipca rozwiązała problem . Możne ktoś już spierają się w Samsungiem na  drodze prawnej i podpowie mi czy warto w to brać czy cieszyć się że  w końcu przęt jest w pełni sprawny . Ciekawi mnie wasza opinia ma ten temat z mecenasem umówiony jestem ma przyszły tydzień zobaczymy co on  powie.

1 ODPOWIEDŹ 1
EmilG Moderator
Moderator

Cześć @krzysztof42

W przypadku, gdy nie zgadzasz się z decyzją, możesz zgłosić reklamację, stosując jedną z poniższych możliwości:

formularz kontaktowy, dostępny na stronie www.samsung.pl
listownie na adres: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o., Dział Reklamacji, ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa
faksem na numer: 0 22 607 44 48

W razie dodatkowych pytań zachęcam Cię do kontaktu z infolinią.

Wszystko widzę i wszystko słyszę...
Autorzy z największą liczbą like