Wsparcie

Open search

Co można dodać/ulepszyć? Pomysły, sugestie.

Superuser II
Superuser II

@Ewojtas problem w tym, że to dostawcy usług musza być chętni, na aktualizacje lub dodanie swoich aplikacji, na platformę Samsunga. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer
Poprawić funkcję "Programuj oglądanie".
Należy poprawić funkcjonalność "Programuj oglądanie" tak, aby TV potrafił się włączyć o zaprogramowanej poprzez Przewodnik EPG porze np. planuję oglądanie meczu lub serialu, wyłączam TV i czekam a on sam się włączy o odpowiedniej porze.
Teraz po zaprogramowaniu potrafi się przełączyć na zaprogramowany program ale pod warunkiem ze TV będzie włączony, a gdy jest w "stand by" to milczy, i się nie uruchomi.
Porażka, okazuje się, że Samsung zapomniał o tak bardzo praktycznej funkcjonalności.
A teraz co? Muszę sobie nastawiać budzik, aby pamiętać o ulubionym programie.
Ciekawe, bo nagrywanie programów działa, gdy telewizor jest wyłączony (stand by).
Opisany problem dotyczy model UE55NU8042.
GrandMaster

@gk16 Ja osobiście rozwiązałem problem wykorzystując do tego celu tuner "Wiwa HD80" w innym modelu TV UE40JU6740

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

W jaki sposób?

Mam taką Wiwkę, leży nieuzywana.

GrandMaster

@gk16  Podpinasz antenę do tunera a z tunera do TV tak samo, jak kiedyś był podłączany magnetowid.Nagrywanie ustawiasz na tunerze.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

mi nie chodzi o nagrywanie, bo nagrywanie to akurat mi działa przy wyłączonym TV.

Ja bym chciał, aby TV sam się włączył o zaplanowanej porze,

bo to nie działa w moim TV

:(

GrandMaster

@gk16  W moim równiesz nie działa jak u ciebie ale dla mojego już TV zakończyło się wsparcie.

First Poster
No właśnie, gdzie się podziała opcja automatycznego załączania TV o wybranej porze w nowych modelach ???
Ja niedawno zakupiłem NU8052 i tutaj też takiej opcji nigdzie nie ma.
W dużo starszym modelu to było - a tutaj...
A może jest to gdzieś ukryte

Przecież to bardzo przydatna funkcjonalność....
RadekK Moderator
Moderator

@masza, Samsung sprowadzi statystyki, które pozwalają określić, jak dużo osób korzysta z danej funkcji. Te mniej popularne są usuwane. Całe szczęście mamy na forum ten temat, gdzie możecie zgłaszać pomysły i sugestię Wierzę, że automatyczne włączanie TV o wybranej porze jeszcze wróci do TV Samsung.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

@RadekK  napisał(a):

@masza, Samsung sprowadzi statystyki, które pozwalają określić, jak dużo osób korzysta z danej funkcji. Te mniej popularne są usuwane. Całe szczęście mamy na forum ten temat, gdzie możecie zgłaszać pomysły i sugestię Wierzę, że automatyczne włączanie TV o wybranej porze jeszcze wróci do TV Samsung.

Znana firma produkująca samochody stwierdziła, że użytkownicy ich topowych modeli rzadko korzystają z trybu sportowego więc go zlikwidowali :(.

Autorzy z największą liczbą like