Wsparcie

Open search

Co można dodać/ulepszyć? Pomysły, sugestie.

Legend

@Krasnoludek  Pierwszy raz słyszę, o czymś takim co ty chcesz mieć w tym TV?  Czy możesz, napisać jak model Samsunga ma, taką możliwości z 2017 chętnie się przyjrzę. 

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
Apprentice

Tak jak pisałem taką informację dostałem od konsultanta Samsunga przez chat że we wszystkich telewizorach od 2017 roku można taką liste kanałów bez żadnego problemu ułożyć przy wybraniu wszystkie kanały, lecz jak się później okazało inny konsultant już poprzez e-maila napisał że nie można i miał to niby fizycznie sprawdzić

Legend

@Krasnoludek  Nigdy nie było to możliwe dla anteny DVB-T i SAT jednoczenie  tylko jest możliwość dla anteny DVB-T i DVB-C , czyli łączenie kanałów cyfrowych i analogowych. Źle zostałeś poinformowany przez konsultanta z infolinii.

Pytałeś, o HbbTV  jest to wersja 2.0 działa tylko z anteny DVB-T cyfrowej.

20191109_000448.jpg

Apprentice

Tak, źle zostałem poinformowany przez konsultanta Samsunga poprzez chat

Niestety, Samsung do obecnych telewizorów w Polsce daje starą wersję HbbTV 1.0 z 2010 roku 😠

First Poster

Apprentice

Tak wyjaśniło się, że obecnie nie można takiej listy utworzyć i polecono mi zgłosić to tu na tym forum, by Samsung to poprawił w jednym z kolejnych swoich aktualizacji oprogramowania.

Legend

@Krasnoludek  Jakiej listy nie możesz utworzyć ? Co jest napisane  w instrukcji na stronie 93 ? 

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201910/20191024133448825/MUSDVBEUR-3.0.0_EM_MUSE_EU_POL...

Apprentice

Tak jak cały czas pisze takiej listy na dzień dzisiejszy nie można utworzyć:

1. TVP1 HD - DVB-T
2. TVP2 HD - DVB-T
3. POLSAT - DVB-S
4. TVP POLONIA - DVB-S
5. TVN - DVB-T
6. PULS - DVB-T
7. TELE5 - DVB-S
8. STARS TV - DVB-S
9. POWER TV - DVB-S
10. TV 4 - DVB-T
itd.

I dlatego potrzebna jest poprawka w oprogramowaniu, którą muszą wykonać programiści Samsunga, a w tym wątku konsultant kazał mi zgłosić to do poprawy programistom, więc zgłosiłem i czekam na ich reakcję, mam nadzieje że jak poprawią w niedługim czasie to ktoś da znać że już poprawiono.

Legend

@Krasnoludek  Mam trochę inny model TV Samsunga UE43RU7472 niż ty planujesz chyba zakupić i nie sądzę, że pojawi, się taka aktualizacja muszę, ręcznie przełączać miedzy SAT a TV naziemną DVB-T. 

Highlighted
Apprentice

Po prostu, telewizor na liście wszystkie kanały najpierw powinien wyszukać kanały z DVB-T a następnie z DVB-S.

Natępnie przesuwam sobie jak mi pasuje kanały na liście wszystkie lub tworze sobie nowe listy ulubione. Tak jest w każdym najtańszym Chińskim tunerze typu combo to zrobione, że też nie wspomne o tunerach na Linuxie które mają jeszcze większe możliwości.  Tylko tą poprawkę muszą wykonać programiści Samsunga my sami tego nie przeskoczymy. Dajmy się wykazać programistom Samsunga nie wierzę by byli gorsi od Chińskich, jak oni sobie bez problemu z tym poradzili to i z Samsunga sobie poradzą. Trochę wiary w Samsunga.

Autorzy z największą liczbą like