Wsparcie

Open search

CES - największe na świecie targi elektroniki nadchodzą!

RadekK Moderator
Moderator

CES2019.jpg

Cześć!

Chciałbym zwrócić waszą uwagę na największe targi elektroniki oraz nowych technologii na świecie. Mowa oczywiście o CES - „Consumer Electronics Show”.

Wydarzenie co roku odbywa się w pierwszej połowie stycznia w Las Vegas w Nevadzie.

Przypomnijmy poprzednią edycję z roku 2018r, w której Samsung otrzymał 36 nagród „Ces 2018 Innovation Awards”.

Główne wyróżnienie dotyczyło pierwszego na świecie telewizora w technologii Micro LED TV . „The Wall”, czyli zaprezentowany wyświetlacz miał przekątną 146 cali. Tak wielki rozmiar uzyskano dzięki modułowej budowie, która daje możliwość tworzenia wyświetlaczy o dowolnych rozmiarach bez strat na jakości.

The Wall.jpg"The Wall" - 146" Micro Led TV

Kolejny produkt oznaczony „Best of Innovation” i zdecydowanie warty uwagi to innowacyjna lodówka „Samsung Family Hub 3.0 Refrigerator”. Urządzenie zostało wyposażone w wiele udogodnień. Do najciekawszych i najbardziej innowacyjnych należy sprawdzanie i wyszukiwanie informacji przy pomocy asystenta Bixby, wgląd do wnętrza lodówki na ekranie smartfona, funkcja planowania posiłków, a to wszystko dzięki kompatybilności z ekosystemem IoT (internet rzeczy) i platformą Smart Things.

Lodówka HUB.jpg

CES 2019 nadchodzi wielkimi krokami. Wydarzenie będzie trwało od 8 do 11 stycznia. Warto trzymać rękę na pulsie i śledzić informacje prasowe, ponieważ i w tym roku firma Samsung szykuje dla Was wiele niespodzianek

Postaramy się udostępniać informacje o nowinkach z targów również na forum Samsung.

Czego spodziewacie się po tegorocznej edycji? Czy są produkty, na które oczekujecie z niecierpliwością? Ja już nie mogę się doczekać!

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
6 ODPOW. 6
Voyager

Przyszły tydzień będzie bardzo ciekawy technologicznie 

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Ciekawe czy Samsung pobije zeszłoroczny rekord w ilości zdobytych nagród 

Bardzo chętnie poczytam o nowinkach jakie pojawią się podczas tegorocznych targów CES 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
GrandMaster

Nie wiem czy widzieliście to https://news.samsung.com/us/samsung-smart-tvs-launch-itunes-movies-tv-shows-support-airplay-2-spring...

https://news.samsung.com/us/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, nie korzystam z usług Apple więc jak dla mnie średnio interesujący news 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Voyager
Hotshot
Autorzy z największą liczbą like