Wsparcie

Open search

Brak wyjścia słuchawkowego

First Poster

Witam, kupiłam  TV 43' UE43NU7092 UHD.  Nie sądziłam, że nie ma wyjścia słuchawkowego a zależy mi na tym aby przez słuchawki korzystać z aplikacji Youtube lub oglądać filmy na tv.

Jakieś wyjście z tej sytuacji oprócz wymiany modelu na inny?.

14 ODPOW. 14
GrandMaster

@annasitarz7Jak nie ma gniazda słuchawkowego to jak chcesz rozwiazać problem ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Liczyłam na czyjąś podpowiedź .Szukam rozwiązania w formie przejściówki, karty dźwiękowej mającej z jednej strony port USB a z drugiej wejście mini jack 3,5
Expert

Cześć @annasitarz7,

Słuchawek do telewizora nie podłączysz, ale możesz podłączyć do tv amplituner przez hdmi lub optyka i wtedy do amplitunera podłączyć słuchawki, oczywiście pod warunkiem, że amplituner ma taką funkcję.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster
Superuser II
Superuser II

O ile telewizor podaje sygnał audio na port USB? W co wątpię. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
GrandMaster

Jak już to chyba coś takiego Adapter HDMI

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
Kup sluchawki bluetooth. Juz zeszloroczne modele ich nie posiadaja.
Explorer
Takie adaptery to padaka. Nie posiadaja aktywnego wzmaka, wiec dzwiek jest biedny i nie nie ma kontroli nad glosnoscia.
First Poster

Skoro tv  nie ma bluetooth to na co mi zakup takich słuchawek? 

Autorzy z największą liczbą like