Wsparcie

Open search

Brak wyjścia słuchawkowego

Explorer
To moj model starszy o rok. 55MU7070 ma a twoj nie? Dziwne.
Highlighted
Legend

@Misiek85Wersje NU74XX w górę mają już bluetooth poniżej NU73XX już nie 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

@vdsl2  napisał(a):

@Misiek85Wersje NU74XX w górę mają już bluetooth poniżej NU73XX już nie 

Czyli im nowsze modele, tym bardziej ubogie. Super. 😂

First Poster

Dokładnie,  na to wychodzi. Szczerze mówiąc czymś oczywistym była dla mnie obecność wejścia słuchawkowego jak we wszystkich poprzednich telewizorach, które posiadałam.  Samsung jednak mnie zaskoczył. Jestem w trakcie poszukiwań amplitunera żeby połączyć go wyjściem optycznym ale nawet z tym trzeba uważać myśląc, że nowe modele będą miały od razu dvd I wyjście hdmi plus oczywiście wyjście słuchawkowe. Dziękuję Wam za wskazówki, temat można uznać za zamknięty 

Explorer

@annasitarz7  napisał(a):

Dokładnie,  na to wychodzi. Szczerze mówiąc czymś oczywistym była dla mnie obecność wejścia słuchawkowego jak we wszystkich poprzednich telewizorach, które posiadałam.  Samsung jednak mnie zaskoczył. Jestem w trakcie poszukiwań amplitunera żeby połączyć go wyjściem optycznym ale nawet z tym trzeba uważać myśląc, że nowe modele będą miały od razu dvd I wyjście hdmi plus oczywiście wyjście słuchawkowe. Dziękuję Wam za wskazówki, temat można uznać za zamknięty 

Wlasnie widzisz nie do konca tak jest. Zauwaz, ze wiekszosc nowych komorek nie posiada gniazda jack. Jak kupilem tv tez bylem zaskoczony brakiem gniazda. Bralem to za oczywistosc jak ty. Typowe wyciskanie kasy. Nie ma jacka, to trzeba kupić soundbara z gniazdem. Ale dzwine, ze nawet bluetootha nie ma. *****.

Autorzy z największą liczbą like