Wsparcie

Open search

Brak polskich aplikacji

ROZWIĄZANE
First Poster

Kupiłem telewizor w Niemczechi wszystkie aplikacje są po niemiecku czy da się coś z tym zrobić żeby było po polsku oczywiście ja i telewizor jesteśmy na terenie Niemiec model tv UE55MU6279

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II
Obawiam się, że działa to na zasadzie sprawdzenia adresu IP i weryfikacji modelu telewizora. Jesteś skazany na "szprechanie".

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
5 ODPOW. 5
Superuser II
Superuser II

Obawiam się, że zadziałał program rejonizacji sprzętu. Kupiłeś model na rynek niemiecki, więc hub obsługuje aplikacje dla tego regionu. W Polsce dostępne sa inne wersje tego modelu.UE55MU.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Highlighted
Explorer

Aplikacje są przystosowane do twojego regionu, musiałbyś mieć polskie IP.

First Poster
Idze to jakos zmienić
Explorer

niestety nie, to się chyba nazywa Regionalizacja. 

Superuser II
Superuser II
Obawiam się, że działa to na zasadzie sprawdzenia adresu IP i weryfikacji modelu telewizora. Jesteś skazany na "szprechanie".

Autorzy z największą liczbą like