Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak dźwięku na osobnych głośnikach

(Temat utworzony: 29-01-2019 12:35 PM)
342 Wyświetlenia
NixxoN
First Poster
Opcje

Witam, posiadam telewizor Samsung  43'' M5500 Full HD Smart TV oraz zestaw grający Samsung HS8000 2.2 GiGa, lecz niestety głośniki nie odtwarzają dźwięku z telewizora. Próbowałem na 3 sposoby. 1. Optycznym z przejściem na jacka 3.5mm. 2. Chinch na jacka 3,5mm w dwie strony, czyli jack w telewizorze oraz w glośnikach (na zmiane) 3. jack z dwoch stron, zadne ustawienia telewizora oraz glosnikow nie pomogly mi w tym. 

Głosniki mają jeszcze jakas funkcje "TV SOUND CONNECT" a nie sa połączone z internetem, ktoś może jakoś pomóc?

Pozdrawiam.

0 Like
5 Odpowiedzi
Th3LOQ
Pioneer
Opcje
Z tego co widać w specyfikacji obu urządzeń jedynie po Bluetooth chyba da się sparować.
0 Like
NixxoN
First Poster
Opcje

Telewizor nie posiada funkcji bluetooth, co teraz ? 

Jest to przykre, kupując parę lat temu głośniki za 900€, nie myślałem nigdy o podłączeniu do telewizora, bo go nie posiadalem, teraz go mam i nie mogę się tym cieszyć 

 

0 Like
MichałM
Expert
Opcje

Cześć ,

 

Specyfikacja HS8000 wskazuje, że ten sprzęt ma złącze analogowe. Do połączenia z telewizorem M5500 możesz użyć przejściówki, jednak nie zagwarantuję Ci, że taka konfiguracja zadziała.

NixxoN
First Poster
Opcje
Jaka miałaby być to przejściówka?
0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć @NixxoN ,

 

Google prawdę CI powie :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:

https://www.google.com/search?q=analog+converter&newwindow=1&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwi4-ebq9JfgA...

 

Podkreślam jednak, że nie dam 100% gwarancji że urządzenie będzie działać poprawnie.