Wsparcie

Open search

Brak dźwięku 4k ultrabox +

First Poster

Tak zgadza się. Chodziło mi o to że kabel który mam spełnia normy 4k więc jak radzisz że mam kupić nowy kabel to zastanawiam sie jaki skoro ten co mam wydaje mi sie niezły...

GrandMaster

@raca321  napisał(a):

Hej,

Normalnie został testowany w punkcie przed wydaniem i było wszystko ok

@raca321A testowany był na twoim kablu ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Nie, nie na moim kablu. Ale myslisz że kabel jest uszkodzony? No ale wtedy by nie działał na nboxie. Czy nie wystarczająco dobry

Highlighted
GrandMaster

@raca321A masz inny TV żeby sprawdzić a dekoder nie może być uszkodzony przez niewłaściwe jego odłączenie kabla ?  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Zawioze go jutro do brata i zobacze czy działa u niego

GrandMaster

@raca321A wyłącznie dolby digital w dekoderze jest na "nie" też może nie emitować dźwięku

GrandMaster

@raca321Czy coś się wyjaśniło w tej sprawie ?

First Poster

Wjtam,

U brata jest dźwięk. Spróbuję podłączyć jego koblem u mnie. Jutro  dam znać czy działa ale wątpię...

First Poster

U brata wszystko działa jak trzeba u mnie nie ma głosu...

Superuser II
Superuser II

Na tym samym kablu?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like