Wsparcie

Open search

Aplikacja HBO GO wyłącza się samoczynnie

GrandMaster

@pawlo89mW autoryzowanych serwisach  mają możliwość sprawdzenia jaki jest aktualny firmware i też mogą pobrać 

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Witam mam ten sam problem. Telewizor ue50nu 7022 wersja aktualizacji 1007. Telewizor nie widzi nowej, co zrobić? 

GrandMaster

@AkszeingaMasz na tej stronie firmware  wer 1202 https://www.samsung.com/pl/support/model/UE50NU7022KXXH/

Aktualizacja oprogramowania przez USB

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

mam pobrac all os? czy all windows?

GrandMaster

@AkszeingaWedług filmu pobierasz All Windows a ALL OS jest ZIP i trzeba wypakować na penie 

First Poster

Dziękuję bardzo

First Poster

Witam, jako że u mnie również pojawił się problem z HBO GO ( apka wiesza się podczas ogladania, z czasem coraz częściej) to przeczytałem cały wątek i chcę podziękować gdyż znalazłem rozwiązanie.

Mam tv UE40JU6400W i wystarczyło tylko wylogować konto Samsung i jest ok, cały Smart hub działa ze 3razy szybciej

Pytanie czy mój soft wer. 1530 to najnowszy? 

I sprawa hbo GO w Niemczech, uważam że jest możliwość polskiego hbo. Ja mieszkam w Austrii i mam polskie HBO tak samo jak Netflixa.

Oba te serwisy umożliwiają oglądanie treści za granicą. W przypadku HBO trzeba być na terenie Polski podczas rejestracji (a przynajmniej mieć polskie IP) i podać nr polskiej karty do płatności, potem się normalnie logujesz za granicą (na terenie ue) i wszystko działa

Highlighted
GrandMaster

@krzychuqnJuż jest najnowszy chyba więcej nie będzie firmware.

Apprentice

No i niestety problem wrócił - po zmianie firmware`u na nowszy HBO działało bez zarzutu - do wczoraj, kiedy co prawda HBO można uruchomić ale film zawiesza się na pierwszej klatce... Jeżeli tak to ma wyglądać to chyba przeproszę chińską przystawkę za 100PLN a T na pewno nie będę polecał....

Apprentice

Wyloguj się permanentnie z konta Samsung na TV. Zmień też ustawienia by nie logował się automatycznie 

Autorzy z największą liczbą like