Wsparcie

Open search

Aplikacja Eleven Sports (UE49MU7042)

First Poster

Dzień dobry,

Mam problem z aplikacją Eleven Sports na TV. Sam obraz wygląda w porządku, jest taki sam jak obraz puszczony z satelity, jednak jego płynność (czy odświeżanie obrazu) woła o pomstę do nieba. Przy oglądaniu piłki nożnej i przy dalekich ujęciach piłka szybująca w górze wygląda jakby tych piłek było kilkanaście. Przy akcjach pokazywanych z bliska jest ok. Co może być tego powodem, ewentualnie jak temu zaradzić? Czy to problem jakiś ustawień, czy po prostu Eleven dostarcza taką jakość? Spotkał się ktoś z czymś takim? Z góry dziękuje za ewentualne odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Rafał

7 ODPOW. 7
Navigator
ja mam podobny problem, ale obawiam sie, ze to lezy niestety po stronie dostawcy aplikacji...
First Poster

Trochę poklikałem na wariata w ustawieniach i wyłączenie funkcji Auto Motion Plus pomaga. Nie wiem czy całkowicie niweluje problem, ale na pewno jest o wiele lepiej. Proszę sprawdzić.

Apprentice

U mnie obraz z aplikacji Eleven na JU7000 też rwał, ale tak czy inaczej jedyne akceptowalne ustawienie upłynniania obrazu to "Clear" (w menu po angielsku, nie wiem jak to w menu polsku).

Tak jeszcze przy okazji, teoretycznie im ciemniejszy obraz (czyli np. oglądany w zaciemnionym pomieszczeniu), tym płynniejszy powinien się wydawać.

Swoją drogą ciekawe, jaką jakość strumienia oferuje Eleven (rozdzielczość w pikselach i częstotliwość ramek w hercach), możesz zapytać ich obsługę klienta..

Apprentice

Proszę użytkowników którzy oglądają  poprzez aplikację w TV pakiet Eleven Sports o opinie dotyczące jakości odbieranego obrazu. Poprawiło się na lepsze czy w dalszym ciągu jakość jest słaba i nie warto dokonywać zakupu . 

Hotshot

Cześć @Andii11,

Zawoał dla Ciebie użytkowników, którzy udzielali się w tym wątku.

@ShutyPL,@ju7000@TenTypMichał - chłopaki, czy aplikacja działa już lepiej? 

Próbowaliście kontaktować się z producentem aplikacji w celu zgłoszenia komplikacji bezpośrednio do programistów?

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED