Wsparcie

Open search

Aktualizacje oprogramowania dla telewizorów - gdy widzicie nową - piszcie, podając numer wersji i model TV.

Dobrze by było, gdyby w końcu Samsung opisywal zmiany w aktualizacjach. Bo tak to użytkownik na ślepo ***** zmian, i nie wiadomo czy to tylko kosmetyczna zmiana czy coś znaczącego.

Apprentice

Jest nowsza wersja oprogramowania do TV UE55KU6072 tj. 1208.2 data publikacji 15.11.2017 r.

Apprentice

Ja cały czas mam swój UE49KS7000 na 1208.1. Czy jest sens podbijać do .2? Czy ktoś wie co zmienia ta wersja? Nie pojmuję tego, że tak ważne i duża firma nie publikuję żadnego change loga dla swoich aktualizacji.

-------------------------
UE49KS7000, SM-G955F
Superuser II
Superuser II

Niektóre informacje można uzyskać na stronie https://www.samsung.com/us/support/downloads/ - wybierając określony sprzęt i jego model.update-info.PNG

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

@Szewcu72

Masz rację, o ile kupiłes telewizor w USA. Podaleś link do serwisu /us/ i tam mają inne buildy firmware i inną numerację. Jeśli chodzi o Polske  to analogiczna stronka jest tutaj http://www.samsung.com/pl/support/model/UE49KS7000SXXH

i niestety changeloga nigdzie nie moge znaleźć.

UE49KS7000, SM-G955F
Superuser II
Superuser II
Ogólnie rzecz ujmując to dokładnie to samo oprogramowanie i dlatego podałem tę stronę, bo wiem, że na europejskich supportach nie ma tych informacji.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

@Szewcu72

Masz rację Trzeba tylko wiedzieć, że KS7000 w USA ma oznaczenie KS8000. I wersja wydana 15 listopada w Europie ma oznaczenie 1208.2 a w USA 1207.2

UE49KS7000, SM-G955F
Superuser II
Superuser II
Podałem dla zainteresowanych a nie "zwykłych śmiertelników". ;P

Apprentice

Witam mam 2 pytanka do posiadaczy tv qled 49q7f czy podswietla wam sie napis samsung i czy mozecie wykonywac polecenia głosowe po polsku ? np ustawienia a nie setting nomiczynte menu po wcisnieciu mikrofonu macie po polsku czy angielsku

Superuser II
Superuser II

@Rafi74

Temat przeznaczony dla przekazywania zupełnie innych informacji, ale odpowiem. W Qledach napis nie jest podświetlany. Znajduje się tam dioda informująca o stanie pracy tv, czujniki i przyciski szybkiego sterowania.

Co do sterowania głosem. Ten model nie obsluguje języka polskiego, oczym już wielokrotnie pisaliśmy na forum.

Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania, proszę zapoznaj się z tematami na forum. Dopisz się do tematu, który jest najbardziej zbliżony do twojego pytania lub załóż nowy.

Szkoda robić offtop w tematach.

Autorzy z największą liczbą like