Wsparcie

Open search

Aktualizacje oprogramowania dla telewizorów - gdy widzicie nową - piszcie, podając numer wersji i model TV.

Superuser II
Superuser II
Z OTA różnie bywa. Czasami miesiąc a czasem telewizor udaje, że jej nie widzi. Ja zawsze z palucha aktualizuję.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Boję się żeby coś nie zchrzanic tv świeżutkie .

Ściągam, nagrywam na Pena i już 

Czy jakieś kombinacje?  bo plik ściągnął się exe.

Superuser II
Superuser II
Uruchamiasz exe, wskazujesz folder do którego ma wypakować i przenosisz na pena lub bezpośrednio wskazujesz pena jako folder do wypakowania. Pen powinien być pusty i sformatowany w domyślnym FAT-cie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser II
Superuser II

Sprawdźcie aktualizacjedla waszych telewizorków. Są już do pobrania wersje 1153.1 i 1155.1.

Ważna kwestia, nie patrzcie na numerkiw wersji na stronie tylko na datę wydania. Na stronie cały czas dla części modeli widnieje 1151.1 a data jest dzisiejsza, czyli 27.12 i może  to być zarówno 1153 jak i 1155. Aktualny numerek widać dopiero przy pobieraniu.na_stronie.PNG

pobieranie.PNG

First Poster

Wszystko poszło gładko, jedynie po aktalizacji trzeba zrobić restart smart huba bo przestał działać Netflix .

Po restarcie i ponownym zalogowaniu wszystko działa. 

Żadnych znaczących zmian wizualnych nie dostrzegłem po aktualizacji , bez changelog'a nie wiadomo co poprawili lub zepsuli.  Soft 1155 v.1 

Pozdrawiam 

Explorer
Ja zrobiłem aktualizację z pena, bo przez OTA była niewidoczna. Nr wersji 1153.1. Podobnie jak reszta żadnych zmian nie zauważyłem, więc to pewnie tylko łatki bezpieczeństwa.

Mogliby dodać czarny motyw
---
Samsung UE32M5572 / Samsung Galaxy S6 Edge
Superuser II
Superuser II

Na obecną chwilę na stronie wsparcia numer najnowszej wersji wyświetlany jest już poprawnie.nr ver.PNG

First Poster

Czy ta aktualizacja jest dla wszystkich telewizorow ? Czy UE40J5200AW też dotyczy ?

Explorer

Niestety nie.

http://www.samsung.com/pl/support/model/UE40J5200AWXXH

---
Samsung UE32M5572 / Samsung Galaxy S6 Edge
Superuser II
Superuser II

@Krzysiu

Nie. To co pokazałem to dla QLED-ów. Każda linia modelowa ma swoje wersje aktualizacji. Musisz wejść na stronę wsparcia dla swojego modelu i porównać co jest dostępne na stronie z tym co masz w tv.

Autorzy z największą liczbą like