Wsparcie

Open search

Aktualizacje oprogramowania dla telewizorów - gdy widzicie nową - piszcie, podając numer wersji i model TV.

Superuser II
Superuser II

Aktualizacja 1230 jest dostępna dla kilku modeli o czym wspomnial @mlyn w swoim poście.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Navigator

Do QLED 4K TV Q7F oczywiście jest wer 1230.0 (MULTI LANGUAGE)

Apprentice

Dzisiaj ciekawostka seria MU (w tym mój 65mu6172) dostała nowy update 1221, który wynika z numeracji jest starszy od tego 1230 z początku miesiąca. Ewentualnie 1230 zawierał błędy albo nie był skierowany do tej serii, chociaż ja przez kilka tygodni użytkowania żadnych błedów nie zauważyłem.

Pisałem w tej sprawie do supportu na czacie i też nie wiedzą - sprawe przekazali do działu technicznego w celu wyjaśnienia

Superuser II
Superuser II
Aktualizacja o numerze 1221 datowana na 22.06.2018, pojawiła się jako dostępna dla wszystkich modeli, które otrzymały wcześniej wersję 1230. Ciekawa sprawa. Błąd serwerów, czy jednak zamierzone działanie.
Może warto poprosić naszych moderatorów i ekspertów, aby dopytali górę o co chodzi?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Voyager

Jesli to nie był błąd w nazwie pliku :smileywink: i jeśli po 1230 naprawdę można zainstalować 1221 to znaczy, że...

Blokada downgrade-u jest do przeskoczenia!

Superuser II
Superuser II
Wersja ta pojawiła się we wszystkich regionalnych supportach, nie tylko naszym. Ale nie byłbym sobą, gdybym nie sprawdził.
Tak jak napisałem już w innym temacie, downgrade nie jest możliwe w normalnym trybie. W rzuceniu plików na pendrive, nie są one wykrywane przez telewizor. Co oznacza, ze mamy jakiś błąd w nazewnictwie lub na serwerach. Poczekajmy jakiś czas, już raz był taki przypadek i na drugi dzień zostało wszystko poprawione.

Highlighted
Apprentice

Mail od pomocy technicznej Samsunga:

"Uprzejmie dziękuję za kontakt z Centrum Obsługi Klienta firmy Samsung.

Rozumiem, że interesują Pana informację na temat wersji oprogramowania.  Wersja 1230 , na chwilę została wycofana z możliwości jej pobrania. Została ona zastąpiona wersją 1221, jednakże składowe tych aktualizacji są takie same. Jeżeli ma Pan na telewizorach wersję 1230 proszę się  nie martwić.  Wersja, która będzie następna po tych aktualizacjach umożliwi zaaktualizowanie zarówno z wersji 1221 jak i1230."

Apprentice

Witam. Mam zainstalowaną wer 1210. Telewizor eu65mu7052 nie wyszukuję nowszej, co wnosi wersja 1221?

Superuser II
Superuser II

To że telewizor nie widzi, nie oznacza, że jej nie ma Zajrzyj na tę stronę: 

https://www.samsung.com/pl/support/model/UE65MU7052TXXH/

Skorzystaj z instrukcji aktualizacji przez USB i ciesz się najnowszą wersją. Informacje o zmainach wprowadzanych przez aktualizację znajdziesz tylko na stronach supportu US.

I pamiętaj, Twój model to UE

First Poster

Witam. TV UE55MU7042. Miałem firmware 1211.x (albo 1210.x). Zaktualizowałem do wersji 1221.0 i żałuję. Przy włączonym motion plus pojawia się dużo śmieci na ekranie (przy tych samych ustawieniach). Dotyczy zarówno materiału mkv jak i z dekodera. Da się to jakoś cofnąć?

Autorzy z największą liczbą like