Wsparcie

Open search

Aktualizacje oprogramowania dla telewizorów - gdy widzicie nową - piszcie, podając numer wersji i model TV.

Highlighted
Superuser II
Superuser II

UWAGA posiadacze modelu Q7F!

Pojawiła się właśnie nowa aktualizacja dla tego modelu oznaczona numerem 1151.1

Telewizor jeszcze jej nie widzi, ale możecie ja pobrać z tego linku http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_PL&CttFileID=6878776... i samodzielnie zainstalować z pendrive.upgrade.PNG

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
135 ODPOW. 135
Navigator

Cześć Szewcu72

Dziękujemy za informację Zdecydowanie pomoże to innym użytkownikom.

Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Superuser II
Superuser II
Taka ciekawostka. Po zainstalowaniu tej aktualizacji po każdym włączeniu telefon informuje o zalogowaniu się do konta. Wcześniej tego nie było. Czy to zamierzone działanie, czy jakiś bug? ;P
Czy eksperci z Samsunga mogą to ustalić i dać znak?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Witam, wiadomo co wnosi nowa aktualizacja?

Superuser II
Superuser II
Typowe forumowe pytanie
Niestety, w standardowym dostępie do aktualizacji na stronie, brak jest opisu.

Superuser II
Superuser II

Uwaga, uwaga, zbliża się grudniowa aktualizacja softu dla telewizorów.
Dla nowych modeli będzie oznaczona numerkiem 1153.1

Dla niektórych modeli można już ją pobierać, do samodzielnej instalacji z pendrive - sprawdźcie. :smileyvery-happy:

Apprentice

Czy wiadomo co wnosi, czy tak samo jak poprzednia?

Superuser II
Superuser II
Tak samo, nie ma oficjalnych informacji o zmianach wprowadzanych w sofcie telewizora.

Apprentice

Nigdzie nie mogę znaleźć tej aktualizacji, do  jakich modeli wyszła?

First Poster

W download Center jest do ue55mu6102

1155 ver.1

A chyba poczekam na OTA 

Autorzy z największą liczbą like