Wsparcie

Open search

Aktualizacja oprogramowania przez USB

Superuser II
Superuser II
@michalek102 A jaką wersję masz na tv?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

obecnie pokazuje mi 1009 i jak daje aktualizuj to pokazuje że mam najnowszą wersje.... 

Superuser II
Superuser II

Wstrzymaj się z tą aktualizacja, bo najprawdopodobniej jest jakiś błąd. Trzeba poczekać wyjaśnienie tej sytuacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

no i tak z pendriva nie moge jej zainstalowac bo wogole jak podlacze pena to mi pokazuje ten folder ale pusty.....jakby żadnego pliku nie wykrywal a tam są dwa pliki: info i upgrade.msg  Tak czy siak....obraz na naziemnej naprawde ładny....poprzestawialem deczko parametry i jest ok....wiec pewni ejak wezme drugi dekoder z oranga to obraz powinien sie jeszxcze delikatnie polepszyc....a w 4k duuuzo polepszyc

Apprentice

Natomiast nie moge też połączyć się ze Smart Tv. Wyskakuje mi ciagle komunikat "Nie można połączyć z serwerm samsung aso 28". Zaczyna mnie to powoli wkurzać, że to takie kombinacje są.....w innym samsungu co mam w domu (model h7000) wszystko śmiga po wifi jak lala Zmienilem też recznie DNS na 8.8.8.8 i też nie pomogło bo nadal nie   łączy ze smartem. Myślicie że pozostął kontakt tylko z Samsungiem i infolinią czy coś jeszcze podpowiecie....

DamianK Moderator
Moderator

@michalek102 Tak jak wspomniałem w innym temacie, kontakt z infolinią będzie tu jak najbardziej wskazany.

Na przyszłość nie duplikuj proszę swoich postów

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Apprentice

Spoko, zrobilem tak jak pisał Szewcu2....odlaczenie neta...reset....i potem od nowa wsio i dziala wszystko....fakt że polaczylem z siecią 2.4 ghz a nie 5.ghz, ale to chyba bez znaczenia....THX!!

First Poster

Cześć, jakiś czas temu zaktualizowałem z pena oprogramowanie tv do wersji 1230, lecz nie dawno pojawiła się wersja 1221 ale gdy próbuję aktualizacji poprzez pena zwraca że wersja jest aktualna. 

Model tv: UE43MU6172

Superuser II
Superuser II
Bo downgrade'u nie zrobisz.

Just Browsing
Witam wszytkich. Ja mam pytanie dotyczące próby pobierania nowego oprogramowania ze strony samsunga. Klikam na pobranie i nie ma żadnego postępu w pobieraniu. Po kilku minutach wyskakuje komunikat "Bląd sieci" co to może być i jak temu zaradzić?
Autorzy z największą liczbą like