Wsparcie

Open search

Aktualizacja oprogramowania przez USB

Legend

@Stachuer Czy może podać obecną wersje firmware ? Z tego zdjęja jaki wstawiłeś nie jest to orginalny Smart Hub. Czy jesteś pierwszym właścicielem TV ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Just Browsing

Obecna wersja to 2890. TV mam od nowości. Dzałałem na Smart IPTV kilka mięsiecy a gdu musiałem go zresetować, zaczęły sie te problemy: zniknęła mi ikona a z powodu (również !) niemożności zaktualizowania Web Browsera dalej nie mogłam niczego zrobić, więc chciałem zacząć od nowego firmware. Resztę opisałem już wczesniej.

Legend

@Stachuer  Masz juz zainstalowane najnowszy firmware wer 2890 nowszego nie ma. Jest tu temat dlaczego nie działają aplikacje tylko muszę go znałeś.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Just Browsing

Dziękuję, czekam. Dlaczego strona update Samsunga sama, przy próbie aktualizacji, nie wykrywa, że jednak czegoś w danym TV „brakuje” i nie dostawia tego? Zawsze mam meldunek, że „nie ma dla ciebie nic nowego”, czy tp? Nie aktualizuje ani web Browsera, ani nie uzupełnia standardowego software.

Legend

Juz nie ma mozliwość aktulizacji z poziomu OTA a tylko przez USB jak masz w TV wer 2890 to nie zaktulizujesz tej samej wer jaką widzisz na stronie wer 2890.2 bo już taką masz w TV.https://eu.community.samsung.com/t5/Telewizory/Nie-możesz-włączyć-aplikacji-Youtube-Sprawdź-przydatn...

Just Browsing

OK.  Inne pytanie: dlaczego Web Browser jest tak nieludzko powolny i nie otwiera stron? Nie jest to wina firmware własnie?

Legend

@StachuerZadzwoń na infolinie Samsunga tel 22 607 93 33 są do twojej dyspozycji 24h/7 dni i poproś o zdalną pomoc i sprawdzą co jest nie tak z twoim TV.

Just Browsing

Bardzo dziękuję za pomoc. Tak własnie zrobię, bo od początku tak własnie chciałem zrobić i w tym celu nawet założyłem sobie konto na Samsungu. Na koniec moźe jakiś link do strony gdzie jest instrukcja jak załączyć w TV opcje "pomocy zdalnej" - chciałem ją załączyć, ale były jakieś problemy i tego mi się udało...

Legend

@Stachuer Oczywiście że jest taki link ale do innego TV ale Ci na infolinii pomogą 

https://eu.community.samsung.com/t5/Telewizory/Uzyskiwanie-pomocy-technicznej-z-wykorzystaniem-funkc...

Autorzy z największą liczbą like