Wsparcie

Open search

Aktualizacja oprogramowania przez USB

First Poster

@StaszekM  napisał(a):

Cześć @wolen1

Napisz proszę czy formatujesz pendrive przed rozpakowaniem pliku ?

Tak formatuje. NIe da się. Przez aktualizacje przez neta też. 

Legend

@wolen1Przez neta tego nie zrobisz czy napewno ty masz model UE32C6500 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

@vdsl2  napisał(a):

@wolen1Przez neta tego nie zrobisz czy napewno ty masz model UE32C6500 ?

Chyba u mnie czytać i pisze z tyłu telewizora taki model. 

Legend

@wolen1Możesz zrobić tak po wypakowaniu firmware na pamieci usb będzie nazwa T-VALDEUC i kliknąć aż pojawi ci się nazwa image kopiuj w klej i usunąć  T-VALDEUC ma zostać tylko image może Ci ruszy aktulizacja przez usb Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie2.PNGPrzechwytywanie1.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Próbowałem tak. Nawet wyciągłem image pliki i wkleiłem i nic

Legend

@wolen1Czy napewno masz sprawne gniazdo usb ?

First Poster

@vdsl2  napisał(a):

@wolen1Czy napewno masz sprawne gniazdo usb ?

Mam sprawne bo oglądam zdjęcia albo słucham muzyki

Legend

@wolen1Jakieś dwa tygodnie temu wgrywałem firmware do modelu UE40C6500 i nie było żadnego problemu jak u ciebie coś wspominałeś o jakiś kodekach o co tu chodzi ?

New Member

witam dzis nabylem samsunga ue55nu8042t i chcialbym go zaktualizowac przez pendrive - nie wiem tylko co wybrac: upgrate file sll os czy upgrate file all windows, bede wdzieczny za odpowiedz

Legend

@dontmovemasz tu bezpośrednio wer 1153.3

Autorzy z największą liczbą like