Wsparcie

Open search

Aktualizacja oprogramowania przez USB

Voyager

Fenio, z ciekawości też zapytam: którą masz wersję firmware-u aktualnie?

Apprentice

Tak dla zainteresowanych na stronie dla 55KS7000 pojawiła się nowa wersja oprogramowania: Wersja 1220.7, All Windows

Nie pobiera się online. Może warto byłoby sprawdzić czy nie ma nowej dla Pańskiego telewizora.

Pozdrawiam

djcinus

Apprentice

Aktualnie mam wersję 1530.

Voyager

Wg zapisków na forum samygo nie ma nowszej.

Superuser II
Superuser II

@fenio666 sprawdziłem oficjalne strony wsparcia w innych regionach i dla twojej J-tki nie ma niestety nic nowszego. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
New Member

UE32F5300AW - Pole wyboru aktualizacji jest szare. Funkcja aktualizacji, jak twierdzi urządzenie jest niedostępna.

Co w tym wypadku?

Superuser II
Superuser II
Sprawdź na stronie wsparcia dla twojego modelu. Z tego co widzę to ostatnia wersja softu to 2126 - z grudnia 2016 roku. Jeżeli masz inną skorzystaj z trybu aktulizacjiprzez USB.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Hej.

Mam jeszcze szybkie pytanie z innej beczki. Jak wyswietlic informacje o obrazie na 55mu7002? Kiedys przy wlaczeniu tv pojawila mi sie taka informacja (pokazane bylo jaka obecnie rozdzielczosc, dzwiek itp) a pozniej juz nie moglem tego sam wlaczyc. Pilot z ubogi w przyciski to moze gdzies w ustawieniach tv to mozna znalezc??

KrzysiekK Moderator
Moderator

@Michussj4

Postaram się to dla Ciebie jutro sprawdzić. Obecnie nie mam dostępu do tego modelu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Expert

Cześć 

Powiedz proszę, z jakiego źródła sygnału korzystasz.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like