Wsparcie

Open search

AirPlay w telewizorach Samsung

Expert

Jest 馃檶, jest 馃檶, nareszcie 馃檶, nowa funkcja dla wielbicieli i fanatyk贸w marki Samsung i Apple.

AirPlay, pozwala na odtwarzanie materia艂贸w wideo, zdj臋膰 i innych tre艣ci z urz膮dze艅 Apple. Np. iPhone, iPad czy Mac bezpo艣rednio na ekranie telewizora.

AirPlay jest dost臋pna na wszystkich telewizorach Samsung Smart TV z 2019 roku, a tak偶e dla wybranych modelach z 2018 roku.

Aby uzyska膰 dost臋p do nowej funkcjonalno艣ci nale偶y zaktualizowa膰 oprogramowanie z poziomu telewizora wybieraj膮c opcj臋:
1. Ustawienia

1. Pomoc techniczna
  2. Aktualizacja oprogramowania
  3. Aktualizuj teraz

Alternatywna 艣cie偶ka aktualizacji wymaga u偶ycia Pendrive. Oto instrukcja:

https://eu.community.samsung.com/t5/Telewizory/Aktualizacja-oprogramowania-przez-USB/m-p/887155#M824... .

Po aktualizacji w ustawieniach og贸lnych pojawi si臋 nowa opcja ustawienia AirPlay.

001.JPG

Po uruchomieniu ustawie艅 funkcji pojawia si臋 proste czarno bia艂e menu.

002.JPG

Teraz wystarczy wzi膮膰 do r臋ki jedno z urz膮dze艅 Apple, wybra膰 klonowanie ekranu, i cieszy膰 si臋 obrazem na du偶ym ekranie.

Aktualn膮 list臋 obs艂ugiwanych urz膮dze艅 znajdziecie pod linkiem https://eu.community.samsung.com/t5/Telewizory/Pe%C5%82na-lista-modeli-tv-Samsung-z-Apple-TV-i-AirPl... .

Korzystacie  ju偶 z tej opcji? Wszystko dzia艂a jak nale偶y? W razie jakichkolwiek pyta艅 np. o dost臋pno艣膰 tej funkcji w innych modelach - to jest odpowiedni w膮tek

Je艣li moja odpowied藕 by艂a pomocna, zaakceptuj j膮 jako rozwi膮zanie albo kliknij like!

Sprawd藕 nowy dzia艂 Wideo i podziel si臋 opini膮.
2 ODPOW. 2
Legend

Dzi臋ki za info @StaszekM 

Je艣li podoba Ci si臋 moja odpowied藕, daj mi lajka. Za艂o偶y艂e艣 temat i Ci pomog艂em ? Oznacz najlepsz膮 odpowied藕 jako rozwi膮zanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Expert

@vdsl2, spoko, testowa艂e艣 mo偶e now膮 funkcj臋?

Je艣li moja odpowied藕 by艂a pomocna, zaakceptuj j膮 jako rozwi膮zanie albo kliknij like!

Sprawd藕 nowy dzia艂 Wideo i podziel si臋 opini膮.
Autorzy z najwi臋ksz膮 liczb膮 like