Wsparcie

Open search

55KS7000 wygaszanie ekranu

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam.

Mam tv 55KS7000 i od kilku dni zacząłem miec z nim problemy. Telewizor nagle wyłącza obraz. Trwa to 2-3 sekundy, a potem wszystko wraca do normy. Są to zarówno sporadyczner przypadki, jak i całe serie zdarzeń. Czatowałem z serwisem. Poradzono mi wyłączyć automatyczną aktualizację, ale nic to nie dało. Problemy mam zarówno przy sygnale z nc+, jak i playera HDD. Kable sprawdzałem, Testowałem tv przy wyjętym kablu netowym... 

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

pozdrawiam serdecznie

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Pathfinder

Hej @kato

Spróbuj wykonać reset odbiornika w Menu>Pomoc Techniczna>Diagnostyka> Resetuj, standardowy kod pin to 0000. Jeśli to nie pomoże to polecam kontakt z działem wsparcia technicznego już telefonicznie pod numerem 22 607 93 33 lub 801 672 678, jest usługa zdalnego zarządzania, konsultanci mogą wtedy przez internet połączyć się z Twoim telewizorem i sprawdzić błędy na płycie głównej.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Superuser II
Superuser II
Podejrzewam, że bez resetu nic więcej nie da się zrobić.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
10 ODPOW. 10
Pathfinder

Hej @kato

Spróbuj wykonać reset odbiornika w Menu>Pomoc Techniczna>Diagnostyka> Resetuj, standardowy kod pin to 0000. Jeśli to nie pomoże to polecam kontakt z działem wsparcia technicznego już telefonicznie pod numerem 22 607 93 33 lub 801 672 678, jest usługa zdalnego zarządzania, konsultanci mogą wtedy przez internet połączyć się z Twoim telewizorem i sprawdzić błędy na płycie głównej.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Apprentice

Dziękuję za radę. 

Działa!

Apprentice

Dzeiń dobry.

Nie chcę zakładać nowego wątku, więc kontynuuję ten, szczególnie, że dotyczy tego telewizora.

Chodzi mi o najlepszy player 4K.

Bedę wdzięczny za podpowiedź.

pozdrawiam

Pathfinder

Cześć @kato

Rozumiem, że chciałbyś nabyć odtwarzacz Blu-ray UHD (4K). Obecnie w sprzedaży dostępny jest najnowszy model takiego odtwarzacza UBD-M8500/EN, obsługujący wszystkie obecnie ustandaryzowane formaty UHD. Więcej informacji, łącznie z instrukcją możesz znaleźć na stronie: http://www.samsung.com/pl/support/model/UBD-M8500/EN

Apprentice

Raczej chodziło mi o aplikację pod Androida, która mógłbym zainstalować na telewizorze.

I kolejna sprawa. Sparowałem z telewizorem dekoder N+. Wszystkjo jest dobrze, ale nei mogę przy pomocy pilota telewizora wyłączyć dekodera.

Jest na to jakiś posób?

pozdrawiam

Highlighted
Pathfinder
hej @kato

Na telewizorach Samsung nie zainstalujesz aplikacji innych niż dedykowane. Ich system operacyjny to nie Android tylko Tizen.

Co do funkcji zasilania to funkcja pilota uniwersalnego tego typu działań nie gwarantuje. Jedyna szansa, że zadziała funkcja Anynet +, która jest oparta na technologii HDMI CEC. Ale to może a nie musi zadziałać.
Apprentice
Kolejny problem.
Kilka dni temu miałem aktualizacje oprogramowania i przestały mi działać głosowe polecenia.
System prawidłowo pisze na ekranie, to co mówię, po czym pojawia się komunikat, że nie rozpoznano mojego głosu.
Można coś z tym zrobić?
Superuser II
Superuser II
Próbowałeś resetu ustawień?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Jeśli masz na myśli restart do fabrycznych to nie. 

Autorzy z największą liczbą like