Wsparcie

Open search

55" QLED 4K TV Q7F - zawieszanie się telewizora

Explorer

Tak zrobię. Sformatuję dysk ponownie, choć robiłem to przed pierwszym podłączeniem.

Komunikat o nagrywaniu pojawił się jedynie przy trzcim z kolei zawieszeniu. Dwa pierwsze zawieszenia (objawiające się również brakiem możliwości zmiany kanałów) nastąpiły, jeśli dobrze pamiętam, po dość szybkim skakaniu między różnymi źródłami sygnału – TV, Internet (Netflix, HBO GO), Apple TV.

New Member

Mam inny problem, pierwsze pilot nie chciał się parkować, zrobiłem reset fabryczny i teraz co minutę mi się resetuje sam tv, tak samo jakbym go resetowal z pilota. Nie da się oglądać. Straszny ***** za tą kasę qled 7cam

Superuser II
Superuser II
Taaa...
Odłącz tv od prądu na 15 min. wyjmij baterie z pilota i sparuj urządzenia ponownie i przeprowadź konfigurację.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

Może nie parkuj pilota tylko go sparuj z telewizorem?

A tak na poważnie - sprawdź jeszcze wersję oprogramowania i, jeśli trzeba, uaktualnij.

First Poster

Moj QLED QE65Q7CAM też zawiesza się najczęściej przy zmianie źródła ale czasem w trakcie oglądania również robią się pixele jak w Matrixie i później czarny ekran nie reagujący na nic. Pomaga wtedy jedynie odłączenie z prądu na 15 minut ponowna konfiguracja itd. do następnego razu. Reset diagnosty też nic nie dał i jest po nim jeszcze gorzej. Moim zdaniem to wina g...  one conecta samsung strasznie słabo żeby w tv za 7k który ma niespełna miesiąc takie rzeczy się działy. 

Superuser II
Superuser II

@Karolus666 Przecież to tylko urządzenie, może popsuć się jak każde inne. Myślisz, że tylko urządzenia Samsunga się psują, a innych producentów nie?!

Gdyby awarii uległ silnik w twoim nowym samochodzie, też byś rozpisywał się w internetach, czy raczej skorzystał z usług serwisu?

Skoro problem się powtarza pomimo wykonanych samodzielnie i zdalnie czynności, nie pozostaje nic innego jak kontakt z infolinią i "zaproszenie" serwisu do domu. Ot i cała filozofia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
GrandMaster

@Karolus666Proponuje Ci kontakt z Samsung https://www.samsung.com/pl/support/email-technical-question/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Wiem, że sprzęt się psuje ale po niecąłych 2 tygodniach użytkowania to lekka przesada. Infolinia w końcu sama zaproponowała mi przyjazd serwisu tylko pewnie się skończy na tym, że przyjadą bez zapsaowego one conecta itp. i będą chcieli zabrać mój bo diagnstyka nic nie wykarze jak nie wykazał zdalna i zostanę znowu bez teleziwora nie wiadomo na jak długo, a z samochodem no cóż od razu by został zabrany i dostał bym zastępczy i tu jest różnica, a nie wydzwanianie po info;iniach i suzkanie probelmów w aktualizacjach, zamiast przyznanie się faktycznie, że te one conecty coś mają problem. Mój wcześniejszy telewizor Samsung jakoś mnie miał takich problemów na tych samych podłączonych urządzeniach zewnętrznych, a tutaj ciągle musisz jakieś resety, albo dyski niby formatować bo mogą zawieszać urządzenia, w ogóle najlepiej go nie włanzać, żeby się nie zawieszał. Oczekiwał bym czegoś więcej co jest warte dwa razy więcej niż samochód szwagra

GrandMaster

@Karolus666Mój nowy padł po 8 godzinach od kupna.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

U mnie kwestia zawieszania uspokoiła się. Może to kwestia aktualizacji oprogramowania?

Gdy jednak zawiesi się, wystarczy odłączyć moduł One Connect od zasilania dosłownie na chwilę i włączyć ponownie. Żadna konfiguracja nie jest potrzebna - wszystko zostaje jak było.

Autorzy z największą liczbą like