Wsparcie

Open search

55" QLED 4K TV Q7F - zawieszanie się telewizora

Apprentice

Jak widzę post umarł śmiercią naturalną 😉. No nic, działam dalej sam. Dam znać co udało się wywalczyć.

RadekK Moderator
Moderator

Hej @Robert7907, napisałem Ci wiadomość prywatną. Spójrz proszę.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Explorer
mam podobne wrażenia... umnie obraz 4k przycina w szybszych grach lub sporcie, wcześniej nie chciał się zaktualiować, zrobiłem to ręcznie pendive w sobotę..., nadal jest *****, chociaż nie tak jak wcześniej ... daj znać czy przyjeli Ci na ręjkomi ...
Apprentice

Mam już komplet dokumentów do złożenia reklamacji z tytułu rekojmi i wczoraj została wymieniona płyta główna w boxie OneConnect. Spodziewałem się raczej wymiany boxa a nie jego wnętrzności. Wcześniej płyta główna w TV i przewód. Mimo fachowego podejścia serwisu, i narzędzi serwisowych telewizor jak i box OneConnect noszą ślady ingerencji co jest dla mnie drażniące, telewizor jednak w dzisiejszych czasach jest jednym z elementów wystroju wnętrza a moj ma nie cały rok a wygląda jak psu z gardła. Ale nie o tym mowa, po wymianie płyty w boxie OneConnect jest gorzej niż było. Nic nie pomogło a do tego co było doszedł paskudny obraz nie do ustawienia. Nie pomaga resetowanie obrazu, ustawienia zalecane na forach i moje które miałem na poprzedniej płycie. Czernie i szarości pikselują, obraz zamglony i o ile w sceneriach jasnych, dziennych tego nie widać to już ciemne, nocne, mroczne sceny to jakiś dramat. Wygląda to jak obraz 3D bez okularów w połączeniu ze starą matrycą LCD oglądądaną pod kątem 70 stopni. Następną reklamację mogę składać za trzy miesiące może szybciej uda się zwrócić TV do sklepu. Dam znać. Pozdrawiam.

Highlighted
GrandMaster

@Robert7907  Reklamacje z tytułu rękojmi możesz składać w każdej chwili a nie za trzy miesiące.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Taki też mam zamiar, szybciej zwrócę TV z tytułu rekojmi niż doczekam kolejnej naprawy. Pisałem o trzech miesiącach ponieważ reklamację do serwisu o naprawę można zgłosić najszybciej po trzech miesiącach od daty "naprawienia" 😂 usterki.

RadekK Moderator
Moderator

Cześć @Robert7907,

Wierzę, że uda się ruszyć sprawę do przodu szybciej. W wiadomości prywatnej masz info.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like