Wsparcie

Open search

55" QLED 4K TV Q7F - zawieszanie się telewizora

Apprentice

Jak widzę post umarł śmiercią naturalną 😉. No nic, działam dalej sam. Dam znać co udało się wywalczyć.

Hotshot

Hej @Robert7907, napisałem Ci wiadomość prywatną. Spójrz proszę.


Editor7.gif

 

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?


Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!


GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Explorer
mam podobne wrażenia... umnie obraz 4k przycina w szybszych grach lub sporcie, wcześniej nie chciał się zaktualiować, zrobiłem to ręcznie pendive w sobotę..., nadal jest *****, chociaż nie tak jak wcześniej ... daj znać czy przyjeli Ci na ręjkomi ...
Highlighted
Apprentice

Mam już komplet dokumentów do złożenia reklamacji z tytułu rekojmi i wczoraj została wymieniona płyta główna w boxie OneConnect. Spodziewałem się raczej wymiany boxa a nie jego wnętrzności. Wcześniej płyta główna w TV i przewód. Mimo fachowego podejścia serwisu, i narzędzi serwisowych telewizor jak i box OneConnect noszą ślady ingerencji co jest dla mnie drażniące, telewizor jednak w dzisiejszych czasach jest jednym z elementów wystroju wnętrza a moj ma nie cały rok a wygląda jak psu z gardła. Ale nie o tym mowa, po wymianie płyty w boxie OneConnect jest gorzej niż było. Nic nie pomogło a do tego co było doszedł paskudny obraz nie do ustawienia. Nie pomaga resetowanie obrazu, ustawienia zalecane na forach i moje które miałem na poprzedniej płycie. Czernie i szarości pikselują, obraz zamglony i o ile w sceneriach jasnych, dziennych tego nie widać to już ciemne, nocne, mroczne sceny to jakiś dramat. Wygląda to jak obraz 3D bez okularów w połączeniu ze starą matrycą LCD oglądądaną pod kątem 70 stopni. Następną reklamację mogę składać za trzy miesiące może szybciej uda się zwrócić TV do sklepu. Dam znać. Pozdrawiam.

Legend

@Robert7907  Reklamacje z tytułu rękojmi możesz składać w każdej chwili a nie za trzy miesiące.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
Apprentice

Taki też mam zamiar, szybciej zwrócę TV z tytułu rekojmi niż doczekam kolejnej naprawy. Pisałem o trzech miesiącach ponieważ reklamację do serwisu o naprawę można zgłosić najszybciej po trzech miesiącach od daty "naprawienia" 😂 usterki.

Hotshot

Cześć @Robert7907,

Wierzę, że uda się ruszyć sprawę do przodu szybciej. W wiadomości prywatnej masz info.


Editor7.gif

 

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?


Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!


GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Apprentice

Witam wszystkich. Mam nadzieję że piszę we właściwym miejscu, jeżeli nie, proszę o przeniesienie postu.

    Chciałem podziękować firmie SAMSUNG za współpracę.

   Mimo tych problemów i nerwów zakończenie sprawy miło mnie zaskoczyło. A mianowicie po czwartym zgłoszeniu tej samej usterki, nierozwiązanego problemu, mój Q7F został zabrany a ja dostałem voucher na nowy sprzęt w tej samej cenie lub zwrot gotówki przez sklep.  Zostały jednak granice, wyznaczone trendy przez SAMSUNG które sprawiają że wszystko inne porównuję z SAMSUNGIEM. Niestety sieć sklepów MediaM... nie chciała zwrócić gotówki więc upatrzony przeze mnie Q85R w sklepie firmowym SAMSUNG przeszedł mi koło nosa i byłem zmuszony wybrać coś u nich. Po kilku dniach oglądania, testowania w sklepie, podłączania mojego PS4 PRO do wszystkich tv w sklepie padło na zeszłoroczny flagowiec od SONY. Główny powód to cena i matryca którą nie jest OLED. Ze względu wykorzystywania tv do grania w sporej mierze, pracownik LG powiedział że matryca OLED nie da rady i po dwóch latach takiego traktowania wyjdą ślady eksploatacji. 

I teraz jak wyżej, SAMSUNG wyznaczył pewien poziom i wszystko co oglądałem, testowałem porównywałem do SAMSUNGA. SAMSUNG to miał, ten nie ma itp. itd.

Obecnie wyglądam jak drzewo na wietrze, piloty zamiast liści, macham, celuję aby obsługiwać tv, telewizję kablową i całą resztę.

Brakuje mi tego co oferował SAMSUNG, kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami, pilot intuicyjny - którego obsługa nie wymagała poznania gry na fortepianie bo całe zestawy przycisków po dwóch stronach pilota, radiowy którym nawet z kuchni, na pamięć, nie patrząc na TV, zmieniłem co chciałem, system który reagował natychmiast a nie po jakimś czasie w stylu "mówiłeś coś do mnie ??". To tak jak by zmienić samochód na nowszy ale bez klimatyzacji, z szybami na korbę i starym klekoczącym ale w nowym opakowaniu dieslem.

Z całą pewnością mogę powiedzieć że wrócę do Tv od SAMSUNG. Nie skreśliłem go z powodów które opisałem w poprzednich postach, trafił się mi trefny model a takie zdarzają się wszystkim, a to jak firma podeszła do klienta zasługuje na szczególne wyróżnienie. Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ.

Autorzy z największą liczbą like