Wsparcie

Open search

55" QLED 4K TV Q7F i dwa tunery

Explorer

Dzięki!

W takim razie pogadam z operatorem. Jestem skłonny zakupić go prywatnie, tylko muszę mieć gwarancję, że będzie kompatybilny z operatorem, czyli po prostu będzie działał.

Legend

@Maciek_S  Ten moduł który Ci podałem jest do SAT a nie kablówki.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Już wysłałem zapytanie. Zobaczymy, jaka będzie odpowiedź

Legend

@Maciek_S  Zakup własnego modułu CAM też ma wade nie wszystko może działać jak na module od operatora.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Odpowiedź INEI:

Uprzejmie informuję, że INEA nie dysponuje takim sprzętem, pragnę również wskazać, że nie ma możliwości kupienia Modułu CAM, który jednoczenie byłby kompatybilny z kartą Conax.

A więc temat zamknięty dla mnie.

Legend

@Maciek_S  Wiedziałem jaką dostaniesz odpowiedż od INEI bez pisania do nich.

Observer

Ten sam problem mam z QE43Q60RAT (2x T2/C/S2), z tą różnicą, że moduł CAM jest dwustrumieniowy. Więc powinna być możliwość nagrywania jednego kanału i oglądania innego. Jednak tak nie jest. Wygląda na to, że ten TV nie radzi sobie z modułem CAM dwustrumieniowym.

Hotshot

Cześć @Abraxas,

Twoje zgłoszenie wymaga weryfikacji przez dział techniczny. Sprawa jet aktualnie sprawdzana przez inżynierów. Dam znać, gdy czegoś się dowiemy.

Na tę chwilę musisz uzbroić się w cierpliwość.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED