Wsparcie

Open search

eSIM już w Polsce - Orange właśnie udostępnił usługę

Superuser II
Superuser II

Orange Polska wprowadził eSIM czyli elektroniczną wersję karty SIM dla urządzeń mobilnych. Na początek będzie można ją zainstalować na trzech modelach smartfonów i korzystać tak samo, jak z tradycyjnej karty. Operator będzie sukcesywnie rozszerzać listę urządzeń, na których będzie możliwa instalacja eSIM.eSIM.PNG

Więcej tu: https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/klienci-orange-polska-moga-korzystac-z-esim/

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
19 ODPOW. 19
GrandMaster

Tak wiem już od kilku dni o tym ale nawed nie podają jakie to urządzenia.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Na tę chwilę tylko jappka. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
GrandMaster

Jak znam Orange to trochę im to zajmie wprowadzenie innych  nowych urządzeń a konkurencje nie śpi też już maja w innym kraju E-Sim i 5G.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Wiesz w innym kraju to nie sztuka. Co mnie interesuje zagranica, ważne co u nas. 

A co do 5G, to pomarańcza też już ma, a przynajmniej testuje: https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/orange-sprawdza-pierwsza-komercyjna-stacje-bazowa-...

A co do wsparcia urządzeń, no przecież to najpierw samo urządzenie musi wspierać technologię, prawda? 

GrandMaster

Jeszcze w Orange nie są wstanie włączyć usługi i nie wiedzą na jakich  urządzeniach to działa.

Superuser I
Superuser I

Na ten moment obsługiwane są jedynie modele iPhone Xs, Xs Max oraz Xr. Więcej przydatnych informacji znajduje się na stronie Orange.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Highlighted
GrandMaster

Jestem ciekawy czy Rzecznik Orange zamieni NOTE9 na iPhone żeby mieć E-SIM ?

Superuser II
Superuser II

Wojtek? No co ty! Ale wramach prezentacji usługi może trzymać coś innego w ręcach. .

Ale mogę go podpytać. 

GrandMaster

A tu co widać NOTE9 ?

Autorzy z największą liczbą like