Wsparcie

Open search

Wiadomość sms .Samsung S8

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam

Mam takie pytanie a mianowicie po otrzymaniu dużej wiadomości SMS nie wyświetla się cała tylko część dopiero po dotknięciu ładuje mi się całość w dodatku na cały ekran i nie mogę pisać i tu moje pytanie da się zrobić tak żeby wyświetlała się cała wiadomość a nie część,  z góry dziękuję za podpowiedzi 

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Pathfinder
czesc Eciap to jest systemowe ustawienie rodzaju powiadomienia SMS, nie ma możliwości modyfikacji niestety jeśli chodzi o zwiększenie wyświetlania... :/

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
Voyager
Czołem @Eciap. Niestety nie ma możliwości osiągnięcia opisanego przez Ciebie efektu przy użyciu domyślnej aplikacji do obsługi wiadomości. Jeżeli chciałbyś taki efekt uzyskać, możesz poszukać aplikacji do obsługi wiadomości w sklepie Play

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
6 ODPOW. 6
Highlighted
Pathfinder
czesc Eciap to jest systemowe ustawienie rodzaju powiadomienia SMS, nie ma możliwości modyfikacji niestety jeśli chodzi o zwiększenie wyświetlania... :/

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
Voyager
Czołem @Eciap. Niestety nie ma możliwości osiągnięcia opisanego przez Ciebie efektu przy użyciu domyślnej aplikacji do obsługi wiadomości. Jeżeli chciałbyś taki efekt uzyskać, możesz poszukać aplikacji do obsługi wiadomości w sklepie Play

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Nie mogę mimo ustawienia aby pokazywalo ilości otrzymanych sms-ów 

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @ocsk

Możesz sprecyzować utrudnienie, które zgłaszasz?

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

nie mogę ustawić w SMS ile jest sms-ów i rozdzielić dźwięku na sms czy email itp

Superuser II
Superuser II
Co do wyświetlenia ilości powiadomień, w tym SMS-ów, należy wejść w zakładkę Powiadomienia > Wskaźniki ikon aplikacji i to dokonać odpowiednich ustawień.
Co do dźwięków, to będąc w zakładce Powiadomienia masz dostęp do listy aplikacji. Wchodząc w ustawienia konkretnej aplikacji masz możliwość spersonalizowania dźwięku powiadomienia konkretnej aplikacji. W przypadku aplikacji poczty jeżeli masz kilka kont, to możesz każdej skrzynce z osobna przypisać inny dźwięk.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like