Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy S8 zawiesza sie i problem z ekranem

First Poster

Witam. Mam kolejny juz problem z moim Samsungiem S8. Jest on kilka dni po dwukrotnej wymiane aparatu ktora byle zrobiona w poprzednim tygodniu ze względu na brak ostrości zdjęć. Po drugiej wymiane problem się rozwiązał ale niestety od dwoch dni pojawił się kolejny problem.  Otoz wczoraj ekran telefonu jakby zaczął wariowac(coś jak telewizor śnieżny) tak to mniej wiecej wyglądało. Po czym zaciąl się(moglem zrobić screenshota przyciskami) ale nic pozatym. Dopiero soft reset uruchomił go ponownie. Dzis problem wrócił, telefon znowun sie zaciał i wogole nie reagował. Kombonacją przyciskow bocznych zrobiłem Hard reset. Po pół godziny znowu problem wrócił z ekranem jakby śnieżacym-zdjęcie. Czym to moze być spowodowane? Czy to poważna usterka i czy naprawia mi ja w serwisie?

https://zapodaj.net/424dbdae682e9.jpg.html

3 ODPOW. 3
GrandMaster

@CiejmokCiężko powiedzieć czy to jest poważna usterka najlepiej udaj się do serwisu sprawdzą i naprawią. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II
Przy takiej usterce nie ma się co zastanawiać i gdybać, tu trzeba do serwisu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Voyager

Tylko serwis.

Autorzy z największą liczbą like