Wsparcie

Open search

Samsung Cloud backup - błąd uwierzytelniania konta Samsung account (Galaxy S8-android 9)

Highlighted
Apprentice

Witajcie,

Po najnowszej aktualizacji Galaxy S8 do Android 9 nie można zrobić kopii zapasowej Samsung.

Podczas wejścia w kopie zapasowe pojawia się "Bład uwierzytelniania konta samsung account".

Konto Samsung Account działa. W Samsung Cloud cały czas oblicza miejsce. Przez www wszystko ładnie widać w Samsung Cloud. Wszystkie aplikacje aktualne. Wipe cache partition wyczyszczone. Restart nie pomaga.

Jakieś pomysły jak zrobić kopie zapasową telefonu?

9 ODPOW. 9
GrandMaster

@mpryhu  Spróbuj zalogować się z poziomu komputera https://eu.community.samsung.com/t5/Urządzenia-Mobilne/Samsung-Cloud-zarządzanie-z-pozycji-komputera...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Witam,

Wiem że działa i widać kopie poprzedniej wersji S8 android 8.

Tylko jak zrobić taką kopię przez przeglądarke? Jak zrobić taką kopie zapasową? Skoro przez telefon się nie da?

Hotshot

@mpryhu, Spróbuj usunąć konto Samsung z telefonu i dodać je ponownie.

Apprentice
też próbowałem... skutku brak .... może jest to kwestia samej aktualizacji do Androida 9 ??
PDA G950FXXU4DSBA
CSC G950FODX4DSB9
Hotshot

@mpryhu, W takim razie wejdź w Ustawienia --> Aplikacje --> Samsung Cloud --> Domyślna pamięć --> Wyczyść dane

Apprentice
Też próbowałem :(
Superuser II
Superuser II

@mpryhu a powiedz nam, aktualizacja z automatu, OTA? Czy może sam coś dogrywałeś? Z tego co widzę, to system operatorski (Heyah).

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Telefon kupiony w T-mobile. Oprogramowanie operatorskie oryginalne. Wcześniej żadnych problemów.

Wgrywane przez OTA.

Hotshot

@mpryhu, W takim razie będziesz musiał przywrócić telefon do ustawień fabrycznych.

@mpryhu  napisał(a):

Jakieś pomysły jak zrobić kopie zapasową telefonu?

Kopię zapasową możesz też wykonać na komputerze używając programu Smart Switch.

Autorzy z największą liczbą like