Wsparcie

Open search

S8 po aktualizacji nie dziala aplikacja poczty

ROZWIĄZANE
Apprentice

hej, 

po jednej z ostatnich aktualizacji S8 przestala mi dzialac wbudowana aplikacja e-mail. od razu dostaje komunikat, ze zostala zatrzymana. czy ktos wie, jak to naprawic?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
DamianK Moderator
Moderator

@D_Rammer

Witaj na forum.

Co do problemu z aplikacją poczty, w teorii powinno wystarczyć czyszczenie danych aplikacji E-Mail, ale myślę, że profilaktycznie lepiej będzie wykonać wipe cache partition z poziomu tak zwanego trybu recovery.

Instrukcję znajdziesz w tym temacie. Daj znać, czy pomogło.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
11 ODPOW. 11
DamianK Moderator
Moderator

@D_Rammer

Witaj na forum.

Co do problemu z aplikacją poczty, w teorii powinno wystarczyć czyszczenie danych aplikacji E-Mail, ale myślę, że profilaktycznie lepiej będzie wykonać wipe cache partition z poziomu tak zwanego trybu recovery.

Instrukcję znajdziesz w tym temacie. Daj znać, czy pomogło.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Apprentice

faktycznie, pomoglo mam nadzieje, ze po nastepnych aktualizacjach nie bede mial takich problemow i nie bede sie glowil co z nimi zrobic...

dzieki za pomoc!

First Poster

mam podobny problem tylko z aplikacja dex po wlozeniu telefonu do stacji aplikacja sie nie uruchamia czyta klawiature i mysz ale po za tym nic sie nie dzieje i nie ma w telefonie ikony aplikacji dex tak jak by zniknela z telefonu wczesniej dzialalo normalnie ale zrobilem aktualizacje oprogramowania i ktoregos razu chcialem odpalic dexa i juz byl taki problem co mozna zrobic w tym kierunku zeby przywrocic lu zeby zaczela dzialac ta aplikacja zpowrotem ?????????????????

@DamianK  
DamianK Moderator
Moderator

@darek37

Przywróć ustawienia fabryczne telefonu. Instrukcję podlinkowałem w odpowiedzi zaakceptowanej przez @D_Rammer jako rozwiązanie.

First Poster

ok dzieki jak pomoze  to dam znac a jak nie to tez

First Poster

po wszystkim sprawdzilem w aplikacjach systemowych i pokazuje ze jest aplikacja dex i funkcjonuje bo wyswietla sie wymus zatrzymanie co oznacza ze pewnie dziala poprawnie ale jak wloze telefon do stacji dokujacej to dalej nic wyskakuje ustaw klawiature fizyczna co oznacze ze ja wykrywa jak podlacze ladowarke do stacji to telefon sie normalnie laduje  ale nic po za tym a powinna sie uruchomic apka ekranu startowego dex i powinien wskoczyc obraz na monitor a tu nic telefon zachowuje sie normalnie jak w reku

DamianK Moderator
Moderator

@darek37

Przywracałeś telefon do ustawień fabrycznych?

First Poster

tak juz po przywruceniu ustawien opisalem co sie dzieje

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @darek37

Masz możliwość sprawdzenia innego telefonu w stacji Dex?

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like