Wsparcie

Open search

S7 edge problem z internetem wifi i sieci komórkowych po aktualizacji do oreo

First Poster

Mój telefon traci Internet z wifi jak i z sieci komórkowych po najnowszej aktualizacji . Ciągle coś rozlancza i nie mogę funkcjonować:( co mam zrobić?

3 ODPOW. 3
Superuser II
Superuser II

@Kasia377 czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Co się rozłącza, kiedy, w jakich warunkach pracuje telefon? Jaki operator, jak z zasięgiem, jaka odległość od BTSa. Wifi, sieć domowa, czy jakaś firmowa? Czy sprawdzałaś zachowanie telefonu w innej sieci wifi?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Podczas korzystania z internetu połączenie urywa się z siecią domową a jeśli mam włączone dane komórkowe to jest tak samo .... telefon nie pracuje normalnie bo ciągle znika to połączenie mam sieć w Playu ale to nie ma nic wspólnego z trafieniem Internetu.  Przed aktualizacją było wszystko ok.

RadekK Moderator
Moderator

Cześć 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like