Wsparcie

Open search

Rozlany zniszczony wyswietlacz j5

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Kupiliśmy dla żony miesiąc temu telefon samsung j5. Telefon widocznie musiał gdzieś się uszkodzić bo mam małe pęknięcie w rogu wyświetlacza. Ale samo to nie jest problemem. Jakoś czas po pojawieniu się pęknięcie ekran zaczął się jak by "rozlewac"

Czy coś takiego może podlegać naprawie gwarancyjnej czy nie ma na to szansa.

I czemu właściwie się tak dzieje? Samo pęknięcie nie przeszkadzało w użytkowaniu telefonu. Teraz w sumie dalej dotyk działa.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II
Wszystko zależy od kwoty jaką wydałeś na telefon w porównaniu z kosztami naprawy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
3 ODPOW. 3
Superuser II
Superuser II

Uszkodzenie mechaniczne nie podlega gwarancji. Napraw będzie odpłatna.

To że dotyk działa nie oznacza, ze nie doszło do uszkodzenia wyświetlacza, a tak raczej było, skoro wyświetlacz "rozlał się".

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
Tak niestety myślałem. Kwestia jest teraz tak czy opłaca się to naprawiać
Superuser II
Superuser II
Wszystko zależy od kwoty jaką wydałeś na telefon w porównaniu z kosztami naprawy.

Autorzy z największą liczbą like