Wsparcie

Open search

Promocja "Witaj piękny! Żegnaj stary" - kolejna edycja

Highlighted
DamianK Moderator
Moderator


ddd.PNG

 


Witajcie Forumowicze,


W dniu dzisiejszym startuje kolejna edycja promocji „Witaj piękny! Żegnaj stary.”  , która pozwala obniżyć cenę zakupu telefonów Galaxy S8S8+Note8, A8 oraz Tab 3.

 

 

[EDIT - 26.07.2018] - Na obecną chwilę promocja dotyczy modeli S9, S9+, S8, S8+, Note 8, A8, A6, A6+.


Jak zapewne zauważyliście, jej rozpoczęcie zgrywa się czasowo z premierą telefonu Samsung Galaxy A8. 
 Więcej o tym modelu przeczytacie w temacie stworzonym przez Krzyśka

 

 

Promocja ta umożliwia obniżenie kosztów zakupu uprawnionych w promocji telefonów poprzez oddanie starego urządzenia. Ważną informacją jest to, że skorzystanie z promocji możliwe jest po zakupieniu urządzenia  u jednego z naszych partnerów handlowych. Ich lista znajduje się w regulaminie który znaleźć można pod adresem: http://odkup.samsung.pl

 

Jeżeli urządzenie zostało zakupione u jednego z partnerów, następnym krokiem jest zarejestrowanie go w aplikacji Samsung Members po uprzednim zalogowaniu w niej kontem Samsung. W ciągu doby zostanie wygenerowany kod promocyjny, który podniesie wycenę Twojego starego urządzenia o kwotę 250 zł.
Jedna osoba może skorzystać wyłącznie z jednego kodu promocyjnego
.


 Otrzymany kod należy wprowadzić na stronie http://samsung.kupimyto.pl po wykonaniu wyceny Twojego poprzedniego telefonu. Istotną kwestią jest określenie stanu przedmiotu zgodnie z prawdą – w dalszej części postu dowiecie się dlaczego.

 

Jeżeli jesteś zadowolony z uzyskanej kwoty wyceny Twojego poprzedniego urządzenia, zatwierdź wybór. Zostaniesz przekierowany do ekranu na którym konieczne będzie uzupełnienie danych tego urządzenia, danych kontaktowych oraz numeru konta bankowego do zwrotu gotówki.

Na tym etapie należałoby wykonać kopię zapasową danych z urządzenia, które chcesz oddać oraz przywrócić je do ustawień fabrycznych.

Po zakończeniu całego procesu wyceny oraz uzupełnienia danych, telefon zostanie odebrany od Ciebie poprzez kuriera, który przyjedzie pod wskazany w formularzu adres. Kurier jest bezpłatny, o ile zostanie on zamówiony za pośrednictwem wspomnianego formularza. Jest oczywiście możliwość wysłania urządzenia samodzielnie na adres partnera promocji (podany w regulaminie), jednakże będzie to zawsze wysyłka na własny koszt.

Kuriera należy umówić na termin nie dalszy, niż 3 dni robocze od daty wypełnienia formularza.

Gdy Twoje poprzednie urządzenie zostanie dostarczone na adres partnera promocji, otrzymasz stosowne powiadomienie na adres mailowy. Telefon zostanie sprawdzony pod kątem stanu technicznego i jego zgodności z danymi uzupełnionymi w formularzu. W przypadku rozbieżności kwota wyceny zostanie zmodyfikowana. Partner promocji ma w takiej sytuacji również prawo do odrzucenia oferty odsprzedaży urządzenia. Dlatego właśnie tak ważne jest prawidłowe odwzorowanie stanu telefonu.

Zwrot zostanie przelany na wskazane w formularzu konto bankowe w ciągu 5 dni roboczych, licząc od dnia potwierdzenia stanu technicznego telefonu.


Tak w skrócie funkcjonuje nowa promocja trade-in. Więcej szczegółów znaleźć można w regulaminie promocji, pod adresem http://odkup.samsung.pl

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

 

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
4 ODPOW. 4
Explorer
Witajcie

Otwóż chciałbym zakupić nowego Samsunga z lini 8 w promocji Witaj Nowy.

Czyli odsprzedaje sie stary telefon, dostasje sie za niego pieniądze itd...

W regulaminie promocji jest mowa o kodach i o voucherach.

O ile kody to są te z aplikacji Samsung Members które powiększają wycenę starego teleofnu o kwotę 250zł.

To o definicji voucherów sani słowa poza tym, że:

Promocjsa trwa do 31.03.2018 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na vouchery.

Czekam na premię i chciałbym się załapać na tę promocję i kupić nowego Samsunga S8/S8+/A8/Note8.

Czym są zatem te vouchery i ile ich jeszcze zostało?
DamianK Moderator
Moderator

@EYS

 

Voucher i kod w tym przypadku to synonimy, także te słowa w regulaminie są używane zamiennie. Niestety nie jest możliwe sprawdzenie obecnego stanu kodów dostępnych do wykorzystania, jednakże stosowna informacja pojawi się na stronie promocji, gdy pula wyczerpie się.


 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

 

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
New Member

w formularzu pytają o imei nowego urządzenia czyli chodzi tu o nowego zakupionego Tak ? kupiłem note8 podaje imei i pisze że ten produkt nie podlega promocji czemu tak pisze jeżeli było napisane że po zakupie nota 8 i innych ta promocja będzie działać 

Superuser II
Superuser II
W jakim formularzu? Gdzie podajesz ten IMEI? Zajrzyj na tę stronę: https://www.samsung.com/pl/promocje/smartfony/odkup/#intro - ty znajdziesz potrzebne informacje.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like