Wsparcie

Open search

Galaxy S7 po aktualizacji do 8.0 OREO czuwanie sieci/cell standby jak naprawić? Zużycie baterii.

First Poster

Jednym słowem tragedia , u mnie żadnej aktualizacji póki co a czuwanie sieci 29% , ekran 9% . Czy ktoś może wracał do androida 7 i może potwierdzić , że użycie baterii wraca do normy?

DamianK Moderator
Moderator

@Rumcajs

Pisałem to już wcześniej w tym temacie i zostało to potwierdzone przez samych userów - jest to jedynie błąd wyświetlania danych w tym miejscu, pokazuje zużycie sieci komórkowej przez konkretne aplikacje.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
First Poster

Ja mam S7 w t-mobile. Telegon trzymał mi na andku 7 ponad 1 dzień (średnio półtora). Musiałem się napocić by zjechać do 1 dnia . Po aktualizacji do Oreo, bateria bez zmian. Niestety ponad tydzień temu dostałem większą aktualizację i masakra. Muszę się napocić, żeby bateria wytrzymała dobę. Przeważnie 14h. przy poprzednim użytkowaniu. Zobaczymy, zgłosiłem już do nich z tydzień temu, dostałem info, że przekazali technikom i czekam. A może to taka praktyka, żeby kupić S8, S9... geneneralnie to chyba ostatni Samsung jaki kupiłem... szkoda, kilka lat już jestem z eSami, ale jak to ma tak wyglądać. Zawsze ładowałem normalnie (nie szybkim ładowaniem, na oryginalnej ładowarce), tylko aktualizacja i wszystko się posypało :(

RadekK Moderator
Moderator

Czasem zdarza się, że aktualizacja namiesza w plikach systemowych. Warto wykonać kilka prostych kroków i wyczyścić pamięć cache, a jeśli to nie przyniesie rezultatu, przywrócić ustawienia fabryczne telefonu.

Jak wykonać opcję "Wipe cache partition" oraz "Hard Reset" opisano w poniższym temacie. Przed "Wipe data/factory reset" nie zapomnij wykonać kopii zapasowej danych i odpiąć konta Google.

Soft / Hard Reset oraz Tryb bezpieczny.

Ostateczność analiza techniczna w serwisie, gruntowne przegranie oprogramowania lub wymiana baterii.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
New Member

Witam czy jest jakiś problem rozwiązując zużycie baterii? Bo to jakiś absurd jest przejazd z siedlec do Warszawy pociągiem.

Chwila na Instagramie chwila gry w hustle castle.

Telefon odpietu od ładowarki o 4:30 efekt godzina 7 pozostało 75%.

Cache nie mogę wyczyść bo wyrzuca mi tam jakiś błąd w recovery menu.

Reset fabryczny poszedł nic nie dało. 

Jakieś rozwiązanie pacjent Samsung s7

First Poster

Mogę Ci powiedzieć tylko tyle , że u mnie po Factory reset i wipe partition cache , bez żadnych buckupow , wszystko instalowane od nowa jest bardzo duża poprawa ale mimo wszystko bateria nie trzyma już tak jak przed aktualizacją do oreo.

New Member

Ale ja nie mogę zrobić wipe bo wyrzuca jakiś błąd. 

Później postaram się go opisać. 

GrandMaster

Można użyć prostej komendy jak na filmie bez potrzeby robienia factory reset

https://www.youtube.com/watch?v=JYio9h7S8tE

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Witam ja też zrobiłem ustawienia fabryczne hard reset i wipe .. lecz to niewiele zmienia w kwestii bateri dramat jedynie co telefon płynniej  chodzi tylko tyle bateria nawet nie potrafi do wieczora wytrzymać od godziny 13 czasami przy średnim użytkowaniu  tragedia ...

First Poster
Niestety, wyniki kolejnych aktualizacji dają mierne efekty. Praca na baterii jest niezadowalająca :(
Autorzy z największą liczbą like