Wsparcie

Open search

Galaxy S7 po aktualizacji do 8.0 OREO czuwanie sieci/cell standby jak naprawić? Zużycie baterii.

Apprentice

Dostałem w końcy odpowiedź w Samsung Members na zgłoszenie, i nie próbują już wciskać kitu że tak ma być a że naprawią to w przyszłęj aktualizacji... pytanie kiedy, tego juz nie napisali

Apprentice

U mnie pojawiła się aktualizacja czyżby w końcu miało się poprawić, nic pobieram i zobaczymy, ale widać że jest tu nowy modem, i paczka warzy 380 MB a nie 70MB jak ostatnio podejrzane że jutro premiera nowego Galaxy zreszta popatrzeć na FB na ich profilu jaki bałagan pod wpisem odnośnie baterii w nowym telefonie Samsung Polska facebook
38668205_2254044121278864_733748343083106304_n.jpg

RadekK Moderator
Moderator

Wow!  Dzięki za info  Świetnie wieści! Koniecznie daj znać, jak ma się sprawa po aktualizacji. Oby ta aktualizacja załatwiła sprawę raz na zawsze :)

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice

zobaczymy jakie staty uda się wykrecić naładowałem do pełna, póki co 3h - 7% baterii - wczesniej w 1h-5%, zobaczymy jak pojdzie jak przełączę się z WiFi na dane komórkowe

First Poster

Witam i również podłączam się do tematu, mój s7 od jakiś 2 tyg ma tendencję do strasznego grzania się nawet gdy leży bezczynnie na biurku a bateria znika w oczach , oczywiście na pierwszym miejscu użycia baterii jest czuwanie sieci . Aktualizacje do oreo miałem jakiś miesiąc temu a około 2 tyg temu miałem jakąś aktualizację usprawniajacą działanie urządzenia jak widać nic nie pomogła. Obawiam się, że to celowe działanie  ponieważ wiele lat temu załatwiono  mi w podobny sposób 2 sztuki s2 ,które po aktualizacji do andka 4.0 trzymały max 4 godz mało intensywnego użytkowania i żadna aktualizacja tego nie naprawiła. 

Superuser II
Superuser II
Sprawdźcie dostępność, bo właśnie pojawila się kolejna aktualizacja dla wersji XEO.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

tak już wczoraj było ale prawdę mówiać nie widze poprawy co do wytrzymałości baterii

Niestety ja też nie widzę poprawy baterii, owszem poprawili wreszcie zarządzanie "prądem" w statystykach. Może lepiej jest trochę na "standby". Niestety nie dotyczy to tylko modelu s7... więc albo panwie z samusnga coś sknocili, albo google, albo jedno i drugie niestety jak dla mnie (bez nabijania flagi Knox) są dwa warianty:

albo męczymy się z oreo (i może jeszcze coś naprawią), albo robimy downgrade do androida 7.0.

Wszyscy znamy polityke samsunga tak więc nie dostaniemy już androida 9 na s7

First Poster

Jak tam dostaliście już jakąś aktualizację , która spycha czuwanie sieci z pierwszego miejsca drenowania baterii? Póki co u mnie tragedia, mam Soft t mobile i cisza .😡

First Poster

Po ostatniej aktualizacji(jakoś dwa tygodnie temu) czuwanie sieci 2%,ale sot nadal 3 godziny. Jednym słowem ciągle słabo.

Autorzy z największą liczbą like