Wsparcie

Open search

Galaxy A7 jaki jest naprawdę i jak się spisuje...

Helping Hand

Ciekawe czy pojawią się poprawki grudniowe i styczniowe do A7 (2018) i kiedy... bo u mnie poprawki są z 1 listopada...

GrandMaster

Tak pojawią się

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, 5 stycznia pojawiły się grudniowe poprawki w Niemczech (wariant DBT) więc pewnie w niedługim czasie zostaną udostępnione w Polsce (wariant XEO). Oczekuj kompilacji o numerze A750FNXXU1ARL3 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Voyager

A Jak spisuje się aparat oraz akumulator?

Helping Hand

Aparat ok natomiast bateria się trochę szybko rozładowuje... jest szansa, że jak dostanie A7 kolejną aktualizację to praca baterii zostanie naprawiona... 

Highlighted
GrandMaster

@Alicja70Proponuje Ci do zajrzenia do Samsung mambers i odinstalowania nie używanych aplikacji a wtedy wydłuży Ci się czas baterii

Screenshot_20190116-081642_Samsung Members.jpgScreenshot_20190116-081632_Samsung Members.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Helping Hand
Tak wiem o tym ale wszystkie te które mam są mi potrzebne
GrandMaster

@Alicja70A ile czasu wytrzymuje Ci bateria ?

Helping Hand
Jeden pełny dzień czasami półtora przy korzystaniu z GPS, Bluetooth i transmisji danych lub wifi przy schynronizowanym zegarku Amazfit Pace
Helping Hand
Oczywiście wszystko 24h😁
Autorzy z największą liczbą like