Wsparcie

Open search

Co zrobić gdy zapomnę wzoru odblokowania ekranu?

Expert

I. Odblokowanie urządzenia przy użyciu konta Samsung za pośrednictwem komputera

Jeżeli na urządzeniu masz skonfigurowane konto Samsung, możesz odblokować urządzenie zdalnie za pośrednictwem strony internetowej ‘Znajdź mój telefon’.

1. Przejdź do strony http://findmymobile.samsung.com i zaloguj się przy użyciu danych konta Samsung.
  2. Kliknij opcję „Odblokuj mój ekran”
  3. Kliknij przycisk Odblokuj

II. Odblokowanie urządzenia przy użyciu konta Google

Jeśli zapomnisz wzoru odblokowania ekranu, możesz odblokować urządzenie za pośrednictwem konta Google.

1. W razie nieprawidłowego 5-krotnego narysowania wzoru odblokowania ekranu dotknij opcji Odblokuj przez Google.
  2. Dotknij kolejno pól nazwy użytkownika oraz hasła i wpisz do nich dane swojego konta Google.
  3. Następnie dotknij przycisku Zaloguj się.
13 ODPOW. 13
First Poster

Jakie są jeszcze możliwości odblokowania telefonu, Samsung Galaxy S7 Edge,  jesli niestety telefon nie zostal wcześniej zarejestrowany na koncie Samsunga, a po 5-krotnym narysowaniu wzoru odblokowania ekranu, nie pojawia się opcja Odblokuj przez Google?? Prosze o pomoc.

Highlighted
Pathfinder
kasiaa obawiam się ze jedyna opcja w tym przypadku to serwis i co za tym idzie utrata wszystkich danych......

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
Voyager

Cześć @kasiaa

W tej sytuacji @grodziak93 ma rację, telefon w takim przypadku pozostaje przekazać do serwisu, tam technik będzie w stanie wyłączyć blokadę.

Spis punktów autoryzowanych serwisów jest na tych stronach:
http://www.ccsonline.pl
http://www.ctdipolska.pl

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

czesc @MarekZ

dziekuje jeszcze jedno pytanko mam, czy jest szansa zanim fachowiec odblokuje mi tel i tym samym go wyczysci zapisac moje dane, jakas kopie zapasowa  na lapku zrobic?

Pathfinder
Niech MarekZ potwierdzi, ale na 99% nie da się juz niestety w takiej sytuacji zrobić backupu.
Voyager

@kasiaa

Niestety, blokada ekranu w Androidzie całkowicie blokuje dostęp do zapisanych danych, nawet technik serwisu nie jest w stanie uzyskać do nich dostępu. Blokadę usuwa się przez przeinstalowanie oprogramowania.

Właśnie dlatego np w instrukcji obsługi umieszcza się zalecenie, by regulanire wykonywać kopię zapasową danych.

Warto też np włączyć automatyczną synchronizację danych z tak zwaną chmurą. np kontem Samsung w menu Ustawienia > Konta > Samsung lub przez Google.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice

Mam ustawione odblokowanie telefonu za pomocą konta Google. W telefonie nie jest włączony przesył danych, konto za pomocą którego byłem zalogowany na telefonie, zmieniałem hasło już kilka razy. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? Czy można włączyć w jakiś sposób wifi? Dotyczy to telefonu którego używałem 6 lat temu. Z góry dziękuję. 

Apprentice

Witam Wszystkich,

W przypadku odblowania przez fundmy... należy podać hasło aby odblowac telefon. Mam pytanie czy jest to hasło gdzieś wcześniej ustawione czy kompletnie nowe w momencie wpisywania? Też sobie zablokowałem odblowanie symbolem. Dobrze, że mam jeszcze aktywną opcje odblokowania źrenice i odcinkiem😥

Superuser II
Superuser II
Tak chaotycznie to opisałeś, że trudno wywnioskować o które hasło chodzi. Ustawiając dodatkowe zabezpieczenia system powinien zażądać w pierwszej kolejności ustawienia kodu pin, pomocnego przy błędach występujących w innych sposobach odblokowania pulpitu. Wszystkie ustawione blokady, również te zapomniane, można wyzerować poprzez konto Samsunga, na które należy zalogować się przez przeglądarkę.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like