Wsparcie

Open search

Brak kodu promocyjnego na odbiór 200zł / Galaxy J5 - Samsung Members

ROZWIĄZANE
First Poster

Witajcie, jak w temacie 29.04 kupiłem telefon Galaxy J5 2017 w salonie X-KOM, w tym samym dniu uruchomiłem go po raz pierwszy i od tamtego czasu korzystam regularnie. Do dnia dzisiejszego niestety w zakładce korzyści nie pojawił mi się kod do odebrania. Czym to może być spowodowane i gdzie powinienem skontakować się w tej sprawie?

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
DamianK Moderator
Moderator

@drsbOb,

Zgodnie z regulaminem promocji, "baner umożliwiający pobranie Kodu wyświetlony zostanie Klientowi w Aplikacji Members nie wcześniej niż w terminie 30 dni od dnia aktywacji Urządzenia".

Podsyłam od razu link do regulaminu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
7 ODPOW. 7
Superuser II
Superuser II
Nie wiem jak wygląda ta promocja, ale propnuję przeczytać zasady i regulamin i sprawdzić czy nie jest wymagana jakaś dodatkowa rejestracja urządzenia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
DamianK Moderator
Moderator

@drsbOb,

Zgodnie z regulaminem promocji, "baner umożliwiający pobranie Kodu wyświetlony zostanie Klientowi w Aplikacji Members nie wcześniej niż w terminie 30 dni od dnia aktywacji Urządzenia".

Podsyłam od razu link do regulaminu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
First Poster

Dzięki, czytałem że ludzie mieli od razu po włączeniu telefonu ten baner do odebrania kodu dlatego mnie to zdziwiło. Rozumiem że skoro nie ma teraz nigdzie informacji, że pula kodów się wyczerpała to nie zostanę zaskoczony za 30dni, że nie otrzymam kodu, bo się wyczerpały?

Rejestrować telefon trzeba jakoś ręcznie czy wystarczy włączyć go z polską kartą SIM i zalogować się do Samsung Members?

Superuser II
Superuser II
Powinna wystarczyć polska karta SIM, o ile nie ma dodatkowych zaleceń.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
DamianK Moderator
Moderator

@drsbOb

Gdyby pula wyczerpała się, stosowna informacja pojawiłaby się na stronie. 
Jednakże w przypadku tej promocji nie ma limitu nagród, jedynym limitem jest czasowy - urządzenie musi być zakupione w określonym terminie.

Aktywacja z polską kartą SIM (wraz z rozmowami nie krótszymi niż 5 minut) oraz zalogowanie kontem Samsung do aplikacji Samsung Members to jedyne warunki. 

First Poster
Zakupiłem dziś S9+ dostałem po kilku godzinach Guarda i kupon na odkup+ 400zl klikam i pojawia się informacja "nie ma już więcej dostępnych kodów " informacji o braku nie ma nigdzie a tel kupiłem z przekonaniem że bon dostanę.Co teraz?
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Janek88

Jeżeli nadal nie otrzymałeś kodu, prześlij zgłoszenie na dedykowany adres e-mail odkup@oexebusiness.com.

W treści podaj swoje dane, numer IMEI telefonu i krótki opis sprawy. W załączniku dodaj zdjęcie dowodu zakupu.

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like